1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Uğur Dündar'ı hiç böyle görmediniz! Meydan dayağı attı!

Uğur Dündar'ı hiç böyle görmediniz! Meydan dayağı attı!

Gazeteci Uğur Dündar yıllar önce yaptığı röportajıyla gündem oldu. Naif kişiliği ile tanınan Uğur Dündar'ın röportaj sırasında çekilen görüntüleri sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Uğur Dündar'ı hiç böyle görmediniz! Meydan dayağı attı!

Gazeteci Uğur Dündar yıllar önce yaptığı röportajıyla gündem oldu. Sözcü yazarı Uğur Dündar yıllar önce yaptığı bir röportajla sosyal medyanın diline düştü. Yıllar önce çekilen görüntülerde Dündar'ın röportaj sırasında karşısındaki şahısla tartıştığı ve yumruklaştığı görünüyor. 

ugur-dundar-i-hic-boyle-gormediniz-sosyal-medya-13291796-3549-m.jpg

Gökmen Ulu'nun sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşım kısa sürede binlerce kişi tarafından görüntülendi. "Olağanüstü Bir Hayat" belgeselinin tanıtımı için yaptığı paylaşım kimileri tarafından eğlenceli bulunurken kimileri ise Dündar'a yakıştırmadıklarını dile getirdi. 

ugur-dundar-in-meydan-dayagi-sosyal-medyada-gundem-oldu-78640.jpg

Görüntülerde, röportaj için gittiği adreste bir kişiyle tartışan Uğur Dündar, kamerayı kapatmak isteyen kişiye sert tepki veriyor ve yumruklaşma yaşanıyor.

İŞTE İZLENME REKORLARI KIRAN O GÖRÜNTÜLER

 

 

DÜNDAR'IN GÖRÜNTÜLERİNE TWİTTER'DAN YORUM YAĞDI

adsizk.pngadsiz.png

.png

 Uğur Dündar, "Devleti kazıkladım." diye ifade veren ve vizesiz olarak ABD'ye kaçıp yerleşen Halil Bezmen'in bekçisini mikrofonla dövüyor. Bekçi hakkında şuana kadar bilgi yoktur.  Peki Halil Bezmen kimdir?

HALİL BEZMEN KİMDİR?

Halil Bezmen, (d. 1949 İstanbul) Türk iş adamı ve yazar. Özellikle Türk kamuoyunda "Rahşan Affı" olarak bilinen ve 22 Aralık 2000 tarihinde TBMM tarafından çıkartılan yasa ile cezaevinden salıverilmesi, İSKİ dolandırıcılığının  ardından tarihi eser kaçakçılığı ve vergi kaçırmak suçlarından yargılandığı esnada yurt dışına kaçması ve son dönemde yazdığı kitaplar ile tanınmaktadır. 

Özge Yıldırım
Magazin Editörü

HABERE YORUM KAT