1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Uğur Güneş’in sır gibi sakladığı aşkı ifşa oldu

Uğur Güneş’in sır gibi sakladığı aşkı ifşa oldu

Sanat camiasının 'Felaket tellalı' lakabıyla ünlenen ses sanatçısı Onur Akay, bir zamanlar çukurova dizisinde rol alan Uğur Güneş'in şarkıcı Reyhan Cansu ile aşk yaşadığını iddia etti

Uğur Güneş’in sır gibi sakladığı aşkı ifşa oldu

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yakışıklı oyuncusu Uğur Güneş’in gizlediği aşkı ses sanatçısı Onur Akay' ortaya çıkardı. Onur Akay'ın iddiasına göre Uğur Güneş Reyhan Cansu ile aşk yaşıyor.

SESSİZ SEDASIZ BİRLİKTELİK

‘Bir Zamanlar Çukurova' isimli dizide ‘Yılmaz’ karakterine can veren oyuncu Uğur Güneş’in bir dönem teknik direktör Levent Eriş ile evli olan şarkıcı Reyhan Cansu ile aşk yaşadığı öne sürüldü. Onur Akay bu aşkı şu ifadelerle duyurdu “Bir kaç arkadaşımla önceki gün Ortaköy’de sohbet ediyordum. Sohbet esnasında oyuncu Uğur Güneş’in şarkıcı Reyhan Cansu ile aşk yaşadığını duyunca şoke oldum. Masadaki arkadaşlarımın bana fotoğrafları göstermesiyle çok şaşırdım” ifadelerini kullandı.

Uğur Güneş’in sır gibi sakladığı aşkı ifşa oldu

Uğur Güneş’in sır gibi sakladığı aşkı ifşa oldu

UĞUR GÜNEŞ’İN ROL ALDIĞI PROJELER

Uğur Güneş, 13 Ocak 1987 tarihinde Ankara'da doğdu. Aslen Ankaralı olan Güneş’in bir erkek ve bir kız kardeşi vardır. Çocukluğu Ankara'da geçen yakışıklı oyuncu lise yıllarında bir arkadaşının sayesinde Ankara Sanat Tiyatrosu ile tanıştı ve oyunculuk dünyasına adım attı.

Ankara Üniversitesi Dil Tarih Tiyatro Bölümünden mezun olduktan sonra oyunculuk üzerinde dersler aldı. Daha sonra İstanbul'a yerleşerek 2011 yılında Yeniden Başla adlı dizide Eray karakterini canlandırarak televizyon ekranlarında yer almaya başladı.

Diriliş Ertuğrul adlı dizide Tuğtekin karakterindeki performansıyla göz doldurdu. 2017 yılında yayınlanan İsimsizler adlı dizide Kaymakam Fatih karakteri ile oyunculuktaki başarısını perçinleyen Uğur Güneş, Bir Zamanlar Çukurova dizisinde mert, dürüst ve sözünün eri bir adam olan Yılmaz Akkaya karakterine hayat veriyor. 31 yaşındaki Uğur Güneş 1.81 metre boyunda 75 kilo ve Oğlak burcudur.

Diziler

Bir Zamanlar Çukurova (Yılmaz Akkaya) – 2018İsimsizler (Kaymakam Fatih) – 2017Urfalıyam Ezelden (Çetin) – 2014Diriliş Ertuğrul (Tuğtekin) 2014Benim İçin Üzülme (Şiyar) – 2012Yeniden Başla (Eray) – 2011

Filmler
Seddülbahir 32 Saat (Hüseyin) – 2015Şeytan-ı Racim (Emrah) – 2013Tamam mıyız? (Serhat) – 2013

HABERE YORUM KAT