1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. Ukraynalı model Daria Kyryliuk ilk defa konuştu: " İki kişiden yumruk yedik"

Ukraynalı model Daria Kyryliuk ilk defa konuştu: " İki kişiden yumruk yedik"

Çeşme'de ünlü mekan Momo Beach'te görevli güvenlik görevlilerinin saldırısına uğradığını iddia eden top model Daria Kyryliuk olayın ardından ilk defa DHA'ya açıklamalarda bulundu. Soruşturmanın devam ettiği olayda Kyryliuk'un iddialları ise kan dondurdu.

Ukraynalı model Daria Kyryliuk ilk defa konuştu: " İki kişiden yumruk yedik"

Ukraynalı top model Daria Kyryliuk ve arkadaşları, 4 gün önce iddiaya göre Çeşme Dalyan'da faaliyet gösteren turistik Momo Beach tesisinde görevli güvenlik görevlilerinin saldırısına uğramıştı. Saldırıya uğrayan model Daria Kyryliuk, kullandığı sosyal medya platformundan olay sonrası çekilmiş bir fotoğrafını paylaşmıştı. Saldırıdan sonra model Daria Kyryliuk ve arkadaşları Çeşme İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne şikayette bulunmuş, polis olayla ilgili soruşturma başlatmıştı.

Ukraynalı model Daria Kyryliuk ilk defa konuştu: " İki kişiden yumruk yedik"
UKRAYNA'LI MODEL İLK DEFA KONUŞTU

Saldırıya uğrayıp darp edildiği iddia edilen model Daria Kyryliuk, olayın ardından DHA'ya açıklamalarda bulundu. Kyryliuk, "Arkadaşlarımızla eğlenmek için Momo Beach Club'a gittik. Yabancı uyruklu arkadaşlarım da vardı. Güvenlik görevlisiyle problem yaşadık. Erkek arkadaşlarımla kavga etmeye başladılar. Daha sonra iki kişi bana vurmaya başladı. Beni yere düşürdüler. Sonrasını hatırlamıyorum. Daha sonra eve gittik. Eve gittikten sonra ağladım ve panik atak geçirdim" dedi.

Ukraynalı model Daria Kyryliuk ilk defa konuştu: " İki kişiden yumruk yedik"
 

"TEKME VE YUMRUK ATTILAR"

Daria Kyryliuk'in erkek arkadaşı Baran Güneş de, "Güvenliklerle kapıya kadar geldik. Güvenliklerle tartışmaya başladık. Tartışma bir anda kavgaya dönüştü. İki ayrı insandan yumruk yedi. Vuranların bir tanesi 60 yaşında bir bodyguardtı. Dayak yedikten sonra yokuşun başına zor bela çıktık. Arabaya hepimiz bindik. Araca bindiğimiz halde bize tekme ve yumruk atmaya devam ettiler. Eve gittiğimizde Daria panik atak geçirdi. Çimlerin üzerinde yarım saat ağladı. Her tarafı kanıyordu. Burnu kanıyordu, yanağında kan vardı, gözü şişmişti. Daria bir manken ve parasını suratıyla ve vücuduyla para kazanıyor. Kendisine yarım saat sonra gelebildi. Kendisine geldikten sonra hastaneye götürdüm. Ardından karakola giderek ifade verdik" diye konuştu.

Özge Yıldırım
Magazin Editörü
HABERE YORUM KAT