1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Ülkücüler Çanakkale’ye çıkartma yaptı

Ülkücüler Çanakkale’ye çıkartma yaptı

Bolu Ülkü Ocakları İl Başkanlığı üniversite ve ortaöğretim teşkilatları, 18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 102. yıldönümünde Çanakkale'ye çıkarma...

Ülkücüler Çanakkale’ye çıkartma yaptı

Bolu Ülkü Ocakları İl Başkanlığı üniversite ve ortaöğretim teşkilatları, 18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 102. yıldönümünde Çanakkale'ye çıkarma yaptı. Ülkücü öğrenciler şehitliği gezerek, dua ettiler.

Bolu Ülkü Ocakları Başkanı İsmail Akgül, 18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 102. yıldönümünde Bolu Ülkü Ocağı teşkilatlarının Çanakkale'ye gittiğini ifade ederek, "Ülkü Ocakları İl Başkanlığımız bünyesinde üniversite ve ortaöğretim teşkilatlarımız Çanakkale Zaferi'nin 102. yılında ecdadımızı yad etmek ve gençlerimizin milli terbiyelerine katkıda bulunmak üzere Çanakkale'ye gittiler. Her zaman Türklük ve İslam bilincinde olan ülkücü hareket mensupları atalarımızın bu ülke için nasıl mücadele ederek bize hangi koşullarda bu toprakların teslim edildiğini, bir avuç toprak için binlerce şehit verdiğimiz kutlu Çanakkale topraklarını ziyarette bulundular. Ülkü Ocaklı gençlerimiz yerinde ziyaretleri ile Türk milli ve manevi değerleri daha iyi anlayarak ruhlarına ruh katacaklardır. Allah Türk'ü korusun ve yüceltsin" dedi.

Ülkücüler Çanakkale’ye çıkartma yaptı

Ülkücüler Çanakkale’ye çıkartma yaptı

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT