1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Ümraniye’de motosikletin minibüse çarptığı anlar kamerada

Ümraniye’de motosikletin minibüse çarptığı anlar kamerada

Ümraniye'de trafikte seyir halinde olan bir minibüs sinyal vermeden aniden sağa dönüş yapınca arkasında seyreden motosiklet sürücüsü minibüse çarptı.

Ümraniye’de motosikletin minibüse çarptığı anlar kamerada

Ümraniye'de trafikte seyir halinde olan bir minibüs sinyal vermeden aniden sağa dönüş yapınca arkasında seyreden motosiklet sürücüsü minibüse çarptı. Yaşanan o anlarda saniye saniye kask kamerasına yansıdı.

Olay, geçtiğimiz gün sabah saat 09.00 civarında Ümraniye'de meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, trafikte seyir halinde olan bir minibüs sinyal vermeden aniden sağa dönüş yaptı. O esnada arkasında seyir halinde bulunan motosiklet sürücüsü de aniden yavaşlayamadı ve minibüse çarptı. Çarpmanın etkisiyle yere düşen motosiklet kullanıcısının yardımına minibüs sürücüsü ve çevredeki vatandaşlar koştu. Hafif yaralanan motosiklet sürücüsüne yardıma gelen minibüs şoförü, "Kusura bakma" diyerek özür diledi.

Yaşan kaza anı saniye saniye kask kamerasına yansıdı. Görüntülerde, trafikte seyreden bir minibüsün sinyal vermeden aniden döndüğü ve motosiklet sürücünün minibüse çarptığı görülüyor. Daha sonra yere düşen motosiklet sürücüsünün yardımına minibüs şoförü ve çevredeki vatandaşların geliyor. Motosiklet sürücüsü çevredekilerin yardımıyla kaldırarak kenara çekiliyor.

Kaynak: İHA

HABERE YORUM KAT