1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Ünlü yazarlar İzmir’e geliyor

Ünlü yazarlar İzmir’e geliyor

Türk Tarih Kurumu (TTK) tarafından tertiplenen, 1081 Çakabey Türk Tarih Kurumu İzmir Kitap Günlerinin 18-26 Mart tarihleri arasında kapılarını kitapseverlere...

Ünlü yazarlar İzmir’e geliyor

Türk Tarih Kurumu (TTK) tarafından tertiplenen, 1081 Çakabey Türk Tarih Kurumu İzmir Kitap Günlerinin 18-26 Mart tarihleri arasında kapılarını kitapseverlere açacağı ifade edilirken, İlber Ortaylı, İskender Pala, Ercan Kesal gibi ünlü yazarlarda okuyucularla buluşacak.

Türk Tarih Kurumu (TTK) tarafından organize edilen 1081 Çakabey Türk Tarih Kurumu İzmir Kitap Günleri, 18 Mart 2017 tarihinde Ege Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezinde açılıyor. İlber Ortaylı, İskender Pala, Ercan Kesal, Hasan Ali Toptaş, Pelin Çift, Azra Kohen, Seda Diker ve birçok seçkin yazar ve yayın evlerinin katılımıyla gerçekleşecek olan kitap fuarı, 26 Mart 2017 tarihine kadar kitapseverlerin hizmetinde olacak.

Fuarda yayınevlerinin düzenleyeceği imza günlerinin yanı sıra farklı etkinlikler de planlandı. Programlar kapsamında, 25 Mart Cumartesi günü saat 18.00'da Atatürk Kültür Merkezinde Anadolu Ateşi dans gösterisi gerçekleştirilecek. 24-25-26 Mart günlerinde de 1081 İzmir'in Türkler Tarafından Fethi ve Uluslararası Çakabey Sempozyumu ile tarihe yolculuk yapılacak. Girişlerin ücretsiz olduğu fuarın, 10.00 ile 20.00 saatlerinde arasında gezilebileceği ifade edildi.

Ünlü yazarlar İzmir’e geliyor

Ünlü yazarlar İzmir’e geliyor

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT