1. HABERLER

  2. YEREL

  3. "Üsküdar'a vay be denilecek projelerimiz olacak!"

"Üsküdar'a vay be denilecek projelerimiz olacak!"

AK Parti Üsküdar ilçe başkanı Kaan Pehlivan, 7 Ocak Pazartesi günü ulusal ve yerel basın mensupları ile ilçe başkanlığında bir araya geldi. Önemli açıklamalarda bulunan Kaan Pehlivan, yine dönemde Üsküdar'a vay be denilecek projelerinin hayata geçirileceğinin söyledi.

"Üsküdar'a vay be denilecek projelerimiz olacak!"

AK Parti Üsküdar İlçe başkanı Kaan Pehlivan, ilçe yönetim kurulu üyeleriyle birlikte  ulusal ve yerel basın mensupları kahvaltılı programda ağırladı. Programda konuşan başkan Pehlivan, yeni dönem ve yerel seçimlerle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

"İSTANBUL’U HER YÖNÜYLE GELİŞTİRECEK"

Kaan Pehlivan önemli bir seçime gittiklerini İstanbul'da güçlü bir adaylarının olduklarını kaydederek, malumunuz geçtiğimiz hafta halkımız tarafından ciddi kabul görmüş, hizmetleriyle hepimizin kalbinde yer edinmiş Türkiye Cumhuriyeti son başbakanı, şuan ki görevi ile TBMM başkanı Binalı Yıldırım başkanımızın adaylığı açıklandı. Bu anlamda Cumhurbaşkanımızın ve partimizin İstanbul’a verdiği önemi ortada. Binali Yıldırım’a İstanbul halkının şimdiden ciddi manada teveccüh göstereceğini şimdiden görmeye başladık. Adayımıza güveniyoruz. Bu konuda Binali başkanımızın en iyi hizmeti yapacağını İstanbul’u her yönüyle geliştireceğinden şüphemiz yok”

"HİLMİ TÜRKMEN BİZİM İÇİN ÖNEMLİ BİR ŞANS"

Üsküdar özeline geldiğimiz de Hilmi Türkmen başkanımızla yola devam ediyoruz. Hilmi Türkmen başkanımız Üsküdar için önemli bir şans. 2004 yılından beri belediyenin içerisinde olan ağabeyimiz 2 dönem belediye başkan yardımcılığı son 5 senedir ise belediye başkanımız. İstanbul'a baktığımızda bu kadar tecrübeli bir başka aday arkadaşımız az sayıda.”dedi.

"YAPTIĞI HİZMETLERDEN DOLAYI KENDİSİNDEN GURUR DUYUYORUZ"

Son 5 yıldır belediye başkanlığı görevini başarıyla yürüttüğünü dile getiren Pehlivan, Bir Üsküdar’lı olarak Benim gördüğüm kadarıyla, Hilmi Türkmen çok önemli hizmetlere imza attı. Kendisiyle gurur duyuyoruz. Son dönemde açılışlarını yaptığımız hizmetlerimizle Üsküdar’ımız yerelde ve genelde popüler hale geldi. Sosyal tesislerden, spor tesislerine, parklardan, engelsiz yaşam merkezlerine, yüzme havuzlarına kadar onlarca hizmet üretti. Bu son dönemde toplu olarak açılışı yaptıklarımız 5 yıllık dönemde sadece yüzde 10. ancak eder. Üstelik bu 5 yıllık süreçte 7 seçim bir darbe girişimi atlattık.”dedi.

Üsküdar ilçe başkanı Kaan Pehlivan

“ÜSKÜDAR'A VAY BE DENİLECEK YENİ PROJELERİMİZ OLACAK”

Yeni dönemle ile ilgili çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini aktaran İlçe başkanı Pehlivan, Bu dönemde de değişik projelerimizle yine karşınıza çıkacağız. Bunun yanında büyükşehir belediyemizin Üsküdar’a yapacağı hizmetler olacak. Kısa süre içerisinde Binali başkanımız paylaşacaktır. Şuan önemli projeler üzerinde çalışılıyor. Hakikaten süprizler var. Şuan ben paylaşmayım ancak şunu söyleyebilirim, vay be diyeceğiniz güzel hizmetler geliyor. ”dedi.

"ÜSKÜDAR'DA HEDEFİMİZ 200 BİN OY! ALANA KADAR PES ETMEK YOK"

400 bin seçmeli Üsküdar’da 200 bin oy hedeflediklerini açıklayan Başkan Pehlivan, bir önceki seçimde 186 bin oy oranı elde etmiştik. Hedefimiz 200 bin oy. Bu oy oranını alana kadar pes etmek yok. Alana kadar uğraşacağız.” Şeklinde konuştu.

MHP'NİN MECLİS ÜYESİ TALEBİ VAR MI?

Bölge Gündem haber İmtiyaz sahibi İbrahim Şahin, Cumhur ittifakı kapsamında Üsküdar MHP’nin meclis üyesi talebi var mı? sorusu yönetti. Başkan Pehlivan, Biz MHP'li arkadaşlar ile sürekli irtibat halindeyiz. Bu kapsamda geçtiğimiz hafta yine yanlarındaydık. Bu konuda henüz alınmış açıklanmış net bir karar yok. Bazı söylentiler kulağımız geliyor, duyuyoruz. Bizde merakla bekliyoruz. Biz genel merkezlerimiz ne derse harfiyen uygulayacağız. Allah razı olsun MHP'li kardeşlerimiz geçen 2018 genel seçimlerinde ciddi destek verdiler. Bu seçimde de aynı duruş ve kararlıkla bu ittifakı sürdüreceğiz.” şeklinde cevap verdi.

Haber: Yusuf Saray

HABERE YORUM KAT