1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Üsküdar'da "Ustalardan Sesler" programı kapsamında türkü şöleni yaşandı

Üsküdar'da "Ustalardan Sesler" programı kapsamında türkü şöleni yaşandı

Üsküdar Belediyesi Kültür Sanat etkinlikleri kapsamında Nevmekân Bağlarbaşı’nda düzenlenen "Ustalardan Sesler" programının bu ayki konuğu Özer Özel oldu.

Üsküdar'da "Ustalardan Sesler" programı kapsamında türkü şöleni yaşandı

Moderatörlüğünü Yağız Gönüler’in yaptığı "Ustalardan Sesler" programı bu ay tambur sanatçısı Özer Özel'i Nevmekân Bağlarbaşı’nda ağırladı. Özel söylediği türkülerle dinleyenleri mest etti.

Söyleşi tadında geçen programda tambur sanatçısı Özer Özel söylediği türkülerle beğeni topladı. Gençlerin ilgi gösterdiği programda Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen gençlere tavsiyede bulundu.

Üsküdar'da "Ustalardan Sesler" programı kapsamında türkü şöleni yaşandıÜsküdar'da "Ustalardan Sesler" programı kapsamında türkü şöleni yaşandı

Başkan Türkmen, ‘’Gençlere her zaman iki tavsiyem olur. Birincisi bir enstrüman çalmayı öğrenmeleri ikincisi de lise ve üniversite yıllarında yabancı dil eğitimi almalarıdır. Muhakkak İngilizce’yi çok iyi konuşun. Ben bugün geçmişe dönsem hiç tereddütsüz bir enstrüman çalmayı ve İngilizce’yi çok iyi öğrenirdim.‘’ diyerek gençlerle duygularını paylaştı.

Üsküdar'da "Ustalardan Sesler" programı kapsamında türkü şöleni yaşandı

Keyifli saatlerin geçtiği "Ustalardan Sesler" programı her ay farklı bir konuğu Üsküdarlılarla buluşturacak.

Etiketler :

HABERE YORUM KAT