1. HABERLER
  2. YEREL
  3. Üsküdar'daki tüm mahalle pazarlarına koronavirüs düzenlemesi

Üsküdar'daki tüm mahalle pazarlarına koronavirüs düzenlemesi

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Üsküdar'da tüm mahalle pazarlarında kuru gıda, meyve sebze ve temizlik malzemelerinin dışında hiçbir satışa izin verilmeyecektir" dedi.

Üsküdar'daki tüm mahalle pazarlarına koronavirüs düzenlemesi

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen koronavirüs tehlikesi nedeniyle pazarlarda düzenleme yapıldığını belirtti ve vatandaşları bu virüse karşı uyardı

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "yarından itibaren mahallelerimizde kurulan semt pazarlarında kuru gıda, meyve sebze ve temizlik malzemeleri standlarının dışında başka bir ürün standı açılmayacaktır. Evde kalalım, zorunlu ihtiyaçlarımız için çıkarsak da sosyal mesafeyi koruyalım" dedi.

HİLMİ TÜRKMEN KİMDİR?

1973 yılında Trabzon'un Şalpazarı ilçesinde doğan Hilmi TÜRKMEN, ilköğrenimini ve hafızlığını Şalpazarı'nda, liseyi Vakfıkebir İmam Hatip Lisesi'nde, y?üksek öğrenimini İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde tamamladı.

1996 yılında serbest avukat olarak Üsküdar'da mesleğe başladı.

İş hayatının yanı sıra, sosyal sorumluluk projeleri bağlamında, çeşitli eğitim, kültür ve sosyal yardım alanındaki STK'larda kurucu ve yönetici olarak görev aldı. Klasik Türk Sanatları Vakfı Kuruculuğu ve Mütevelli Heyeti Üyeliği, Hukukçular Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği? bunlardan bazılarıdır.

Siyasete aktif olarak 1992 yılında Refah Partisi Üsküdar Gençlik Kolları'nda başladı. Fazilet Partisi'nde Üsküdar İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği yaptı. AK Parti'nin kuruluş sürec??i ile birlikte Üsküdar İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği, 2002 genel ve 2004 yerel seçimleri?nde AK Parti Üsküdar İlçe SKM (Seçim? Koordinasyon Merkezi) Başkanlığı yaptı. 2003 – 2004 yıllarında ise AK Parti Üsküdar İlçe Teşkilat Başkanlığı görevini üstlendi.

2004 yerel seçimlerinden sonra Üsküdar Belediye Başkan Yardımcılığı ve İBB Meclis Üyeliği yaptı.

Evli ve iki kız, iki erkek çocuk babası olan Hilmi TÜRKMEN, İngilizce bilmektedir.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT