1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Vali Dağlı ve Başkan Ay, Gazileri ziyaret etti

Vali Dağlı ve Başkan Ay, Gazileri ziyaret etti

DÜZCE(İHA) – Düzce Valisi Zülkif Dağlı ile Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay gaziler derneğini ziyaret etti.

Vali Dağlı ve Başkan Ay, Gazileri ziyaret etti

DÜZCE(İHA) – Düzce Valisi Zülkif Dağlı ile Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay gaziler derneğini ziyaret etti. Vali Dağlı, sosyal faaliyetler kapsamında en kısa sürede gazilerle birlikte Ayla filmini izlemeye gideceklerini söyledi.

Vali Zülkif Dağlı ve Başkan Dursun Ay ilk olarak, Harp Malulü Gazileri Şehit Dul ve Yetimler Derneğini ziyaret ettiler. İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz ile Jandarma Komutanlığı üst düzey görevlileri ve Aile Sosyal Politikalar İl Müdürü Zeki Yıldırım'ın katıldığı ziyarette, Dernek Başkanı Ayhan Metin ile sohbet edildi.

Daha sonra Muharip Gaziler Derneğini ziyaret eden Vali Dağlı ve Başkan Ay, Kıbrıs Gazileriyle bir araya gelip hal hatırlarını sordular, Gazilerin sıkıntılarını dinlediler.

Vali Dağlı burada yaptığı konuşmada, sosyal faaliyetler ve gazileri birbirine yaklaştırması açısından neler yapılabileceğinin konuşulduğunu, en kısa sürede gündemde olan Ayla filmine gazilerle birlikte gideceklerini dile getirdi.

Vali Dağlı, "Yakın biz zamanda, Kore savaşına katılan bir askerimizin hayatını anlatan Ayla filmine Muharip Gaziler Derneğimizle birlikte gideceğiz. Daha sonra belediye başkanımızla birlikte Kıbrıs Gazilerimizi Kıbrıs'a, savaş yaptıkları, 20'li yaşlarda eziyet çektikleri yerlere götürmekle ilgili projemiz var" dedi.

Vali Dağlı ve Başkan Ay, Gazileri ziyaret etti

Vali Dağlı ve Başkan Ay, Gazileri ziyaret etti

Kaynak: İHA

HABERE YORUM KAT