1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Vali Su, Tarsuslu muhtarlarla buluştu

Vali Su, Tarsuslu muhtarlarla buluştu

Mersin Valisi Ali İhsan Su, her zaman olduğu gibi bugün ve yarın da bir ve beraber olarak Mersin'e hizmet etmek ve daha da ileri noktalara taşımak için yoğun...

Vali Su, Tarsuslu muhtarlarla buluştu

Mersin Valisi Ali İhsan Su, her zaman olduğu gibi bugün ve yarın da bir ve beraber olarak Mersin'e hizmet etmek ve daha da ileri noktalara taşımak için yoğun gayret sarf etmeye devam edeceklerini söyledi.

Vali Su, "Muhtarlarla Buluşma İlçe Toplantıları" kapsamında bu kez Tarsus ilçesinde görev yapan muhtarlarla bir araya geldi. Tarsus Kaymakamı Yüksel Ünal'ın yanı sıra il ve ilçe daire müdürleri ile birlikte ilçede görev yapan 140'ın üzerinde muhtarın katıldığı toplantıda, mahallelerin sorunları ve bu sorunlara yönelik çözüm önerileri masaya yatırıldı.

Tarsus Kültür Merkezi'ndeki toplantıda konuşan Vali Su, temsil ettikleri vatandaşların ve mahallelerin sorunlarını en iyi bilen kişiler olarak nitelendirdiği muhtarların sorunlarını dinlemek ve bu sorunların çözüme kavuşturulmasını sağlamak amacıyla gerçekleştirilen bu tür toplantıların düzenlenmeye devam edileceklerini söyledi. Su, Mersin'deki tüm kamu kurum ve kuruluşlarının 7 gün 24 saat boyunca vatandaşlarımıza hizmet etmek, onların güvenliğini sağlamak, yaşam standartlarını yükseltmek ve refah seviyelerini daha da arttırmak amacıyla görevinin başında olduğunun üzerinde durdu.

Konuşmasının sonunda, mahallesinde yardıma muhtaç olup da daha önce ulaşılamayan vatandaşlar varsa, muhtarlarca bildirilmesi halinde ihtiyaç sahiplerine gerekli tüm yardımların kaymakamlıklarca yapılacağının belirten Vali Su, her zaman olduğu gibi bugün ve yarın da bir ve beraber olarak, Mersin'e hizmet etmek ve daha da ileri noktalara taşımak için yoğun gayret sarf etmeye devam edeceklerini vurguladı.

Vali Su, Tarsuslu muhtarlarla buluştu

Vali Su, Tarsuslu muhtarlarla buluştu

Kaynak: İHA

HABERE YORUM KAT