1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Vali Toprak yeni statta incelemelerde bulundu

Vali Toprak yeni statta incelemelerde bulundu

Malatya Valisi Mustafa Toprak, beraberinde Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürü Sadi Fındıklı ve yüklenici firma yetkilileri ile birlikte yapımında sona...

Vali Toprak yeni statta incelemelerde bulundu

Malatya Valisi Mustafa Toprak, beraberinde Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürü Sadi Fındıklı ve yüklenici firma yetkilileri ile birlikte yapımında sona yaklaşılan Malatya Stadyumu'nun inşaatında ve çim zemininde inceleme yaptı.

Vali Mustafa Toprak, ilk olarak yeni stadyum çevresinde açık otopark, stadyum giriş, çıkış bölümleri, çevre aydınlatması ve çevre düzenlemesi hakkında yetkililerden bilgi aldı. Kapalı otopark bölümünü, protokol bölümü ve kapalı alanlarda inceleme yapan Toprak, daha sonra sahaya inerek serilme işlemi tamamlanan ve zemine oturma süreci devam eden çim sahayı inceledi. Vali Toprak, "Dün Gümrük ve Ticaret Bakanımız Bülent Tüfenkci'nin Evkur Yeni Malatyaspor'a hediye edilen yeni otobüs'ün müjdesini verirken söylediği gibi şampiyonluğa emin adımlarla yürüyoruz, takımımıza sahip çıkarken takımın fiziki imkanlarını da geliştirmemiz gerek. İnşallah Evkur Yeni Malatyaspor'u adı gibi yeni bir ligde yani Süper Lig'de, yeni sahasında, yeni ulaşım araçları ile göreceğiz" diye konuştu.

Vali Toprak yeni statta incelemelerde bulundu

Vali Toprak yeni statta incelemelerde bulundu

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT