1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Vali Yerlikaya 15 Temmuz Şehitler Anıtına ziyarette bulundu!

Vali Yerlikaya 15 Temmuz Şehitler Anıtına ziyarette bulundu!

15 Temmuz darbe girişiminin 4. sene-i devriyesinde İstanbul Valisi Ali Yerlikaya ve kent protokolü 15 Temmuz Şehitler Anıtını ziyaret etti.

Vali Yerlikaya 15 Temmuz Şehitler Anıtına ziyarette bulundu!

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, 15 Temmuz darbe girişiminin 4. yılında kent protokolüyle birlikte 15 Temmuz Şehitler Anıtına ziyarette bulundu. Sosyal mesafenin dikkat edildiği ziyarette İl Müftüsü Mehmet Emin Maşalı'nın okuduğu Kuran-ı Kerim dinlendi ve yapılan duaya eşlik edildi.

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya ve beraberindeki kent protokolü, 15 Temmuz darbe girişiminin 4'üncü yıl dönümünde 15 Temmuz Şehitler Anıtı'nı ziyaret etti. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nün Anadolu yakası kısmında bulunan anıta gelen Yerlikaya, İl müftüsü Prof. Dr. Mehmet Emin Maşalı'nın duasına hep birlikte 'Amin' dedi.

Vali Yerlikaya 15 Temmuz Şehitler Anıtına ziyarette bulundu!

Kısa bir süre anıtta incelemelerde de bulunan Vali Yerlikaya ve beraberindeki heyet tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirlere de dikkat etti. Yerlikaya 15 Temmuz gecesi şehit olanların isimlerinin yazılı olduğu duvarın önünde dua ettikten sonra anıttan ayrıldı.

Vali Yerlikaya 15 Temmuz Şehitler Anıtına ziyarette bulundu!Vali Yerlikaya 15 Temmuz Şehitler Anıtına ziyarette bulundu!

Okan Gül
Video Editörü
HABERE YORUM KAT