1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. VASKİ’den 2017 hazırlıkları

VASKİ’den 2017 hazırlıkları

Van Su ve Kanalizasyon İdaresi (VASKİ) Genel Müdürlüğü, çalışma sezonunun yaklaşmasıyla birlikte çalışmalarını hızlandırarak ilçelerde belediye...

VASKİ’den 2017 hazırlıkları

Van Su ve Kanalizasyon İdaresi (VASKİ) Genel Müdürlüğü, çalışma sezonunun yaklaşmasıyla birlikte çalışmalarını hızlandırarak ilçelerde belediye başkanları ve mahalle muhtarlarıyla bir araya geliyor.

2017 yılı çalışma programı hazırlıklarını sürdüren VASKİ, Gevaş Belediye Başkanı Sinan Hakan ve mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek su ve kanalizasyon sorunlarını tartıştı. 2017 yılı çalışma programı hazırlığı toplantılarına VASKİ Genel Müdürü Abdulvehap Gezgen, Vaski Genel Müdürü Yardımcısı Emre Eşme ve VASKİ daire başkanları katıldı. Sorunları yerinde görmek, birinci ağızdan sorunları almak amaçlı yapılan toplantıda, sorunlu yerler çalışma programlarına dahil edildi.

Yapılan toplantının ardından sorunlu sokakları dolaşan VASKİ Genel Müdürü Abdulvehap Gezgen ve teknik ekip, vatandaşlarla kısa süreli sohbet etti. Gevaş ilçesine ait altyapı sorunlarını çözme gayretinde olduklarını söyleyen Gezgen, henüz devri olmayan Gevaş ilçesi Atık Su Arıtma Tesisinde inceleme yaparak, var olan eksiklerin giderilmesini söyledi.

Gevaş ilçesi Pınarbaşı Mahallesinde su kaynağı bilgisini alan Gezgen ve Sinan Hakan, bu gibi içme suyu kaynaklarının en iyi şekilde değerlendirmek için çalışma başlatacaklarını belirterek, ekibiyle birlikte ilçeden ayrıldı.

VASKİ’den 2017 hazırlıkları

VASKİ’den 2017 hazırlıkları

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT