1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Vekil Dedeoğlu STK ve muhtarlarla bir araya geldi

Vekil Dedeoğlu STK ve muhtarlarla bir araya geldi

AK Parti Kayseri Milletvekili Sami Dedeoğlu İlçemiz sivil toplum kuruluşları ve muhtarlarla bir araya gelerek 16 Nisan'da yapılacak referandumu hakkında bilgilendirmede...

Vekil Dedeoğlu STK ve muhtarlarla bir araya geldi

AK Parti Kayseri Milletvekili Sami Dedeoğlu İlçemiz sivil toplum kuruluşları ve muhtarlarla bir araya gelerek 16 Nisan'da yapılacak referandumu hakkında bilgilendirmede bulundu.

Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Durukan ve AK Parti İl Başkan Yardımcısı Develi Koordinatörü Avukat Ramazan Bedir'in de katıldığı toplantıda ilk konuşmayı İlçe Başkanı Durukan yaparak, AK Parti'nin ülke ve Develimiz için yaptığı yatırımlar ve dönüşümlerle ilgili kısa ve özet bilgiler verdi. Temsil kabiliyetinin artması ile hizmet artışının doğru orantılı olduğunu belirten Başkan Cabbar "150 yataklı yeni Develet Hastanemiz başta olmak üzere, köylerimize yapılacak kanalizasyon çalışmaları, Seyrani Kampüsümüzdeki emekleri ve bu yıl yatırım bütçesine alınan Engelsiz Yaşam Merkezi hizmetlerindeki özverili gayretlerinden ötürü vekilimize şahsım ve tüm Develili hemşehrilerim adına teşekkür ediyorum. Bu sebeple bu hizmetlerin devam etmesi için istikrarın devam etmesi gerekiyor. Dolayısıyla vekilimizin bu gayretlerine bizler de 16 Nisandaki referandumda güçlü evet diyerek vekilimizi desteklemeliyiz" açıklamalarında bulundu. AK Parti İl Başkan Yardımcısı Develi Koordinatörü Avukat Ramazan Bedir ise yapılacak 16 Nisan Referandum'un ülke için ehemmiyetine vurgu yapan bir konuşa yaptı. Son olarak sözü alan Vekil Dedeoğlu göreve geldiğinden bu yana gece gündüz demeden çalışmaların devam ettiğini belirterek "Kıymetli hemşehrilerim Develimizin sorunu hepimizin evvela sizlerin vekili olarak benim sorunumdur. Ben parti ayrımı gözetmeden tüm hemşehrilerime kucak açtım ve inşallah bundan sonrada açmaya devam edeceğim. Sizlerden gelen her isteği gücüm ve takatim oranında sizlerle buluşturma gayretindeyim. İnşallah sizler de bu referandum sürecinde evet diyerek bizlerin elini güçlendirirseniz, bizler de gücümüz oranında hizmetlerimize kaldığımız yerden devam edeceğiz" diyerek bir ve diri olunması gereği mesajını verdi. Sorulan soruların cevaplandırılmasının ardından program sona erdi.

Toplantı sonrasında Başkan Cabbar ve AK Parti teşkilatı mensuplarıyla Salı pazarına ziyarette bulunan Vekil Dedeoğlu, Pazar esnafıyla ve Develi halkıyla bir araya gelerek muhabbet etti. İstek ve şikayetleri not ettiren Vekil Dedeoğlu 16 Nisan Referandumu hakkında bilgiler verip, soruları cevaplandırarak "Develi'den güçlü bir evet bekliyorum" mesajını verdi.

Vekil Dedeoğlu STK ve muhtarlarla bir araya geldi

Vekil Dedeoğlu STK ve muhtarlarla bir araya geldi

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT