1. HABERLER
  2. TDK ANLAMI NEDİR?
  3. Vekil Vükela ne demek, TDK'ya göre Vekil Vükela kelime anlamı nedir, nasıl kullanılır?

Vekil Vükela ne demek, TDK'ya göre Vekil Vükela kelime anlamı nedir, nasıl kullanılır?

Vekil Vükela kelimesini ilk kez duyan bazı vatandaşlar "Vekil Vükela ne demek? Türk Dil Kurumu (TDK) sözlük anlamına göre Vekil Vükela nedir?" sorularını internetin faydalı yanını kullanarak araştırma yapıyor. Bölge Gündem editör ekibi Vekil Vükela kelimesinin anlamını kolayca öğrenmeniz için bu bilgilendirici makaleyi derledi.

Vekil Vükela ne demek, TDK'ya göre Vekil Vükela kelime anlamı nedir, nasıl kullanılır?

Türkçede bir birinden ilginç hiç duymadığımız veya çok az duyduğumuz kelime bulunur. Bunlardan bazılarının anlamı bilinmez. Bu nedenle konu ile alakalı çeşitli araştırmalar yapılmaktadır. Vekil vükela ne demek? Vekil vükela TDK sözlük anlamı nedir detayları ile derledik.

Günlük yaşantımızda bazen hiç duymadığımız, bilmediğimiz kelimelerle karşılaşabiliyoruz. Bu durumda internette kısa bir araştırma yaparak bu kelimelerle ilgili fikir ve bilgi sahibi oluyoruz. İşte o kelimelerden bir tanesi vekil vükela kelimesi. Peki vekil vükela ne demek? Türk Dil Kurumu (TDK) sözlük anlamına göre vekil vükela nedir, vekil vükela kelimesinin kaç anlamı var? İşte bu sorularınızı bu içerikte bulabilirsiniz.

ne demek

VEKİL VÜKELA NE DEMEK, TDK'YE GÖRE ANLAMI NEDİR?

Vekil vükela kelimesi, dilimizde oldukça kullanılan kelimelerden birisidir.

TDK'ya göre vekil vükela kelimesi anlamı şu şekildedir:

- İleri gelenler

Türk Dil kurumu anlamı kelime anlamıTDK anlamı nedir?
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT