1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Vodafone TV, internetinden yemeyen zengin içeriklerle yenilendi

Vodafone TV, internetinden yemeyen zengin içeriklerle yenilendi

Vodafone, Mobil TV servisini her yaştan her zevke hitap edecek çok özel içeriklerle yenilediğini duyurdu.

Vodafone TV, internetinden yemeyen zengin içeriklerle yenilendi

Vodafone, Mobil TV servisini her yaştan her zevke hitap edecek çok özel içeriklerle yenilediğini duyurdu.

Vodafone, toplam telekomünikasyon şirketi olma hedefi doğrultusunda yenilikçi sabit, mobil ve içerik servisleri sunmaya devam ettiğini duyurdu. Yapılan açıklamada, şirket abonelerine istedikleri an farklı platformlar üzerinden, servis ve içeriklerine erişme imkanı sağlayarak, mobil TV servisi Vodafone TV'yi her yaştan her zevke hitap edecek çok özel içeriklerle yenilediğini kaydetti.

"Müşterilerimizin iletişime yönelik her tür ihtiyacını tek noktadan karşılıyoruz"

Günümüzde mobil veri kullanımının her geçen gün arttığını, buna bağlı olarak video ve TV izleme alışkanlığının da mobile kaydığını belirten Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi: "Vodafone olarak, bir toplam telekomünikasyon şirketi olma yolunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ev ve ofisler için sabit hat ve televizyon hizmetleri de dahil müşterilerimizin iletişime yönelik her tür ihtiyacını tek noktadan karşılamayı hedefliyoruz. Günümüzde mobil üzerinden TV ve video erişimi bir ihtiyaç haline geldi. Bununla birlikte, çok fazla veri tüketen bu servisler kullanılırken "paket bitecek" endişesi duyuluyor ve bu servislerin daha çok wifi üzerinden kullanılması tercih ediliyor. Yenilenen Vodafone TV servisi kapsamında sunduğumuz internetinden yemeyen içeriklerle kullanıcılarımızın bu endişesini ortadan kaldırarak mobilden TV ve video izleme keyfini özgürce yaşamalarını sağlamak istiyoruz. Türkiye'nin dört bir yanında müşterilerimize kaliteli TV ve video içeriğini kesintisiz olarak ve uygun fiyata, üstelik internetinden yemeden ulaştırıyoruz. Geleceğin heyecan verici dünyasına müşterilerimizle birlikte hazırlanırken onlara yenilikçi ve zenginleştirilmiş içerik servisleri sunmaya devam edeceğiz".

Kullanıcılar, en popüler TV kanal, program ve dizilerini akıllı telefonlarından ya da tabletlerinden mobil veya wifi bağlantısıyla izleyebiliyor. Canlı kanal içeriği, beğenilen programların sosyal medyada paylaşılması, program hatırlatma, favori kanallar listesi hazırlama ve aranılan programı hızla bulmak için program arama gibi özellikleriyle farklılaşan Vodafone TV, kullanıcılarına farklı bir mobil TV seyretme platformu sunuyor.

Ayda 5 GB'dan fazla veri tüketimi

Toplam 110 bini aşkın kullanıcısı bulunan Vodafone TV'de halihazırda 60'tan fazla TV kanalı yer alıyor. Kullanıcıların Vodafone TV'yi izleme süresi günde ortalama 40 dakikayı buluyor. Aktif kullanan bir abone bu platformda ayda 5 GB'dan fazla veri tüketiyor. Uygulama, bugüne kadar 1 milyondan fazla kez indirildi.

Ayrıca yapılan bilgilendirmede; kullanıcılar yeni dönemde, en çok izlenen 60'ın üzerinde TV kanalını; içinde FilmBox'ın da olduğu film, belgesel, spor, oyun ve moda üzerine yayın yapan 8 şifreli kanalı; Cevap.tv'nin 7 bin 500 soru-cevap videosunu; Ocak sonuna kadar sayıları 250'yi bulacak ve her ay yenilenecek olan çok sayıda "FilmBox on Demand" (FilmBox Seç İzle) yabancı film ve tematik içeriğini; ayrıca, Facebook'ta 1,3 milyon takipçisi olan Stolk'un Vodafone TV'ye özel olarak hazırladığı videoları izleme imkanı bulacak. Tüm bireysel aboneler Vodafone TV'nin yeni içeriklerini tarife ayrımı olmaksızın ilk ay ücretsiz, sonraki aylarda ücret karşılığında internetlerinden yemeden izleyebilecek.

Kaynak: İHA

HABERE YORUM KAT