1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Vodafone’dan ’iPhone Red Special Edition’ açıklaması

Vodafone’dan ’iPhone Red Special Edition’ açıklaması

Vodafone, özel üretim iPhone 7 ve iPhone 7 Plus (Product) Red Special Edition model akıllı telefonlar için Vodafone'un internet adresi üzerinden sipariş almaya...

Vodafone’dan ’iPhone Red Special Edition’ açıklaması

Vodafone, özel üretim iPhone 7 ve iPhone 7 Plus (Product) Red Special Edition model akıllı telefonlar için Vodafone'un internet adresi üzerinden sipariş almaya başladığını açıkladı.

Vodafone, özel üretim iPhone 7 ve iPhone 7 Plus (PRODUCT)RED Special Edition model akıllı telefonlar için Vodafone'un internet adresi üzerinden sipariş almaya başladığını duyurdu. Yapılan açıklamada; Apple'ın (Red) ile 10 yıldır sürdürdüğü başarılı işbirliğinin anısına üretilen iPhone 7 ve iPhone 7 Plus (Product)Red Special Edition cihazlar, Apple kullanıcılarına AIDS'siz bir gelecek için oluşturulan Global Fon'a katkıda bulunma imkânı vereceği belitildi.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, "Vodafone Türkiye olarak, dijital bağlantılı yaşamı bireyler için kolay ve erişilebilir kılmayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda, Apple'ın sahraaltı Afrika'da AIDS ile mücadele eden (Red) kuruluşuna destek olmak üzere özel olarak ürettiği iPhone 7 ve iPhone 7 Plus (Product) Red telefonları tüm Türkiye'de abonelerimize Vodafone Red avantajlarıyla sunacak olmanın heyecanını yaşıyoruz. Bu özel ürünleri kullanan abonelerimiz AIDS'siz bir gelecek için oluşturulan Global Fon'a katkıda bulunmuş olacak. Tüm abonelerimizi bu anlamlı ürüne Vodafone Red avantajlarıyla sahip olmaya davet ediyoruz" dedi.

Vodafone’dan ’iPhone Red Special Edition’ açıklaması

Vodafone’dan ’iPhone Red Special Edition’ açıklaması

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT