1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Vücut Geliştirme Federasyonunda Pendikli Niyazi Kurt 2. Kez Başkan seçildi

Vücut Geliştirme Federasyonunda Pendikli Niyazi Kurt 2. Kez Başkan seçildi

Vücut Geliştirme, Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonunun olağan seçimli genel kurulunda Niyazi Kurt, yeniden başkanlığa seçildi.

Vücut Geliştirme Federasyonunda Pendikli Niyazi Kurt 2. Kez Başkan seçildi

Vücut Geliştirme, Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonunun olağan seçimli genel kurulunda Pendikli Niyazi Kurt, yeniden başkanlığa seçildi.

Genel kurulda, 118 oy kullanılırken 4 oy geçersiz sayıldı. Geçerli 114 oyun tamamını alan Kurt, bir kez daha federasyon başkanlığına getirildi.

Niyazi Kurt, tek aday olarak girdiği seçim öncesi yaptığı konuşmada, doğruluk ve eşitlikten yana bir yönetim sergilediklerini belirterek, aynı tavırda devam edeceklerini söyledi.

Federasyonun bütçesini büyük bir titizlik içinde harcadıklarını ve tüm harcamalarını camiaya yönelik yaptıklarını vurgulayan Kurt, "Türkiye'nin en çok madalya kazanan federasyonlarının başında geliyoruz. Şanlı bayrağımızı en yukarı çıkarabilmek için çalıştık. Bundan sonra da aynen devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

Niyazi Kurt başkanlığındaki Vücut Geliştirme, Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonunun yönetim kurulunda şu isimler yer aldı:

Sait Akdağ, Hasan Aydın, Kaya Bilge, Süleyman Turen, Koray Girgin, Cemal Akarsu, İhsan Miraç Görmez, Mete Bektaş, Hüseyin Şirin, Zekeriya Mümtaz Altuğ, Reşat Onur Uma, Alper Balto, Mehmet Naci Efe, Cafer Yılmaz.

HABERE YORUM KAT