1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Yalın'dan Elazığ için 1 TIR dolusu

Yalın'dan Elazığ için 1 TIR dolusu

Elazığ depremi için konser veren ve yardım toplayan Yalın, depremzedeler için kıyafet ve battaniye gibi temel ihtiyaçlardan oluşan bir TIR ayarladı. Yapılan yardımları ise AFAD'a teslim edecek

Yalın'dan Elazığ için 1 TIR dolusu

Elazığ'da meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremden sonra tüm Türkiye birlik oldu. Yardım birliğine şarkıcı Yalın'da dahil oldu.

YARDIMLARI AFAD'A TESLİM EDECEK

Şarkıcı Yalın, Elazığ'da yaşanan 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından gerçekleştirdiği konserinde topladığı malzemelerini paylaştı. Yaklaşık 1 TIR dolusu malzeme toplayan şarkıcı, yardımları AFAD'a teslim edecek.

Yalın'dan Elazığ için 1 TIR dolusu

KIYAFET VE BATTANİYE YARDIMI

Yalın önceki akşam bir alışveriş merkezinde verdiği konserde deprem bölgesi için kıyafet ve battaniyelerden oluşan 1 TIR dolusu malzeme topladı. Konser öncesi seyircilerden yanlarında kışlık malzeme getirmesini isteyen şarkıcı toplanan yardımları barkovizyondan gösterdi

SEYİRCİLERE TEŞEKKÜR ETTİ

Yardımları AFAD yetkililerine teslim edeceklerini duyuran şarkıcı seyircilerine teşekkür etti. TV100'de yayınlanan Magazin Hattı'nın haberine göre Yalın "Depremden beri televizyonun karşısında yaşıyorum" dedi.

HABERE YORUM KAT