1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Yaparsın Aşkım'da bu hafta arabayı kim kazandı? 25 Aralık Çarşamba

Yaparsın Aşkım'da bu hafta arabayı kim kazandı? 25 Aralık Çarşamba

Ekranların reyting rekortmeni yarışma programı Yaparsın Aşkım Fox TV ekranlarında. Eşini ne kadar iyi tanıyorsun? sorusunun cevabını veren iddialarla 4 çift kıyasıya yarışıyor ve 2 saatte son model gıcır arabanın sahibi oluyor. Peki 25 Aralık 2019 Yaparsın Aşkım'da bu hafta arabayı kim kazandı? Detaylar haberimizde.

Yaparsın Aşkım'da bu hafta arabayı kim kazandı? 25 Aralık Çarşamba

Eşiniz kaç acı biber yiyebilir? Ya da kaç basket atabilir? Peki sırtında eşi varken kaç şınav çekebilir? Eşler kıyasıya yarışıyor, eşini daha iyi tanıyan, en doğru tahminle oyunu en iyi oynayan çift, günün sonunda arabanın sahibi oluyor.  Ekranların reyting rekortmeni yarışma programı Yaparsın Aşkım her pazartesi Fox TV ekranlarında. Peki 25 Aralık 2019 Yaparsın Aşkım'da bu hafta arabayı kim kazandı?

YAPARSIN AŞKIM'DA BU HAFTA ARABAYI KİM KAZANDI? 25 ARALIK 2019

Birçok ülkede reyting rekorları kıran My Man Can yarışmasının İlker Ayrık'ın muhteşem sunumuyla Türkiye uyarlaması Yaparsın Aşkım her hafta iki saatte son model gıcır bir araba veriyor. Peki Yaparsın Aşkım'da bu hafta arabayı kim kazandı?

Yaparsın Aşkım 25 Aralık 2019 Çarşamba akşamı araba ödülünü "Ayşegül-Kadir" çifti kazandı.

YAPARSIN AŞKIM FORMATI NEDİR?

İlker Ayrık’ın sunumu ile Fox ekranlarında izleyici ile buluşan yarışmanın formatı belli oldu. Daha önce Ben Bilmem Eşim Bilir, Saatli İlker Ayrık Takvimi ve 10 Numara 5 Yıldız gibi yarışma programlarını sunan İlker Ayrık uzun zamandır yeni format için bir arayıştaydı. Ben Bilmem Eşim Bilir’in tüm yayın hakkı Kanal D ‘de olduğu için daha farklı bir format arayışı devam etti. En sonunda Star Tv ekranlarında Mehmet Ali Erbil’in sunduğu Yaparsın Aşkım isimli yarışma programında karar kılındı.

Çiftler Yarışacak, Seyirci Kahkahaya Boğulacak! Çiftlerin birbirleriyle iddialaşacağı, en iddialı çiftin ise dev adımlarla büyük ödüle koşacağı eğlencenin yeni adresi “İlker Ayrık ile Yaparsın Aşkım”, sıra dışı, mücadele gerektiren ve renkli etaplarıyla seyirciyi coşturuyor. Eski formata yakın bir formatla devam eden Yaparsın Aşkım’da her hafta bir çift araba kazanıyor.

Yaparsın Aşkım'da bu hafta arabayı kim kazandı? 25 Aralık

YAPARSIN AŞKIM'A NASIL BAŞVURABİLİRİM?

Programa katılmak isteyenler aşağıdaki başvuru formuna Fox Tv’nin resmi internet sitesinden “Yaparsın Aşkım” sekmesi altındaki Başvuru formu linkine tıklayarak ulaşabilirler. Formu doldurduktan sonra gönder butonuna tıklamayı unutmayın.

YAPARSIN AŞKIM'A BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYIN

HABERE YORUM KAT