Yasak Elma 84. bölüm fragmanı yayınlandı!

FOX TV ekranlarının sevilen dizisi Yasak Elma 83. bölüm ile ekranlara geldi. Yayınlanan fragmanda düğün günü ters köşe yapıp herkesi şaşırtan Halit'e tepkiler büyürken Yıldız'ın Ender ile olan kavgasında neler olacağı merak konusu oldu.

Yasak Elma 84. bölüm fragmanı yayınlandı!

Yasak Elma 84. bölüm fragmanı yayınlandı. FOX TV'nin reyting rekorları kıran fenomen dizisi Yasak Elma yeni bölümü ile 2 Kasım Salı akşamı izleyici ile buluştu. Yeni bölümün ekranlara gelmesinin ardından Yasak Elma 84. bölüm fragmanı da merak konusu oldu. 

YASAK ELMA 84. BÖLÜM FRAGMANI

 

YASAK ELMA KONUSU

Zeynep (Sevda Erginci) ve Yıldız (Eda Ece) birbirine çok düşkün ama hayalleri birbirinden tamamen farklı olan iki kardeştirler. Yıldız’ın hayatı sosyetenin kraliçesi Ender Argun’la (Şevval Sam) tanışınca değişir. Ender Yıldız’ı kocası Halit Argun’dan (Talat Bulut) kurtulmak için kullanmaya karar vermiş ve Yıldız’a hayatının teklifini sunmuştur.

Yıldız’ın hayatında bunlar olurken, Zeynep’in çalıştığı firma Alihan Taşdemir (Onur Tuna) tarafından satın alınır. Alihan son derece kibirli, ukala, zengin bir iş adamıdır. Zeynep ve Alihan’ın zıtlıkları kısa zamanda bir etkileşime dönüşür. Zeynep’in bilmediği şey ise Alihan’ın Halit’in ortağı ve ikinci karısının kardeşi olmasıdır. Yıldız’ın vereceği karar sadece kendini değil Zeynep’i de etkileyecektir.

121120191636052919364.jpg

YASAK ELMA DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Şevval Sam/Ender Argun/Ekinci

Talat Bulut/Halit Argun

Eda Ece Yıldız/ Argun/Yılmaz

Şafak Pekdemir/Zehra Argun

Buçe Buse/Kahraman Lila Argun

Barış Aytaç/ Caner Çelebi

İlber Uygar Kaboğlu/Erim Argun

Nilgün Türksever/Zerrin Taşdemir

Barış Kılıç/Kaya Ekinci

Doğaç Yıldız/ Yiğit Ekinci

Nesrin Cavadzade/Şahika Ekinci

Gökhan Alkan/Kerim

Can Nergis/ Mert

0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡