1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Yaşlı dilencinin cebinden içki kutusu çıktı

Yaşlı dilencinin cebinden içki kutusu çıktı

Antalya Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri tarafından cami merdivenlerinde dilenirken yakalanan yaşlı adamın cebinden içki kutusu, sigara ve çakmak...

Yaşlı dilencinin cebinden içki kutusu çıktı

Antalya Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri tarafından cami merdivenlerinde dilenirken yakalanan yaşlı adamın cebinden içki kutusu, sigara ve çakmak çıktı. Dilencinin üzerinde ayrıca 145 TL ve 5 euro bulundu.

Antalya'da zabıta ekiplerini karşısına görünce neye uğradığını şaşıran 79 yaşındaki dilenci, dilenmediğini merdivenlerle dinlendiğini söyledi. Yaşlı adamın üst aramasında ceketinin cebinde açılmamış içki kutusu, sigara, çakmak ile 145 lira ve 5 euro ele geçirildi. İçki kutusu zabıta ekiplerince imha edilirken, paralara ise el konuldu. Dilencilik yapmak suçundan cezai işlem uygulanan yaşlı adamın yaşlılık maaşı da aldığı bildirildi.

Diğer taraftan bazı vatandaşlar, yaşlı adamın her gün kızı ve damadı olduğu iddia edilen 2 kişi tarafından sabahın erken saatinde araçla getirilip bırakıldığını, havanın kararmasının ardından ise alındığını belirtti.

Kaynak: İHA

HABERE YORUM KAT