1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Yaşlıların kahvaltı ve tekne turu keyfi

Yaşlıların kahvaltı ve tekne turu keyfi

Ankara Büyükşehir Belediyesi Yaşlılara Hizmet Merkezi üyeleri, Gölbaşı'nda kahvaltıda bir araya geldi.

Yaşlıların kahvaltı ve tekne turu keyfi

Ankara Büyükşehir Belediyesi Yaşlılara Hizmet Merkezi üyeleri, Gölbaşı'nda kahvaltıda bir araya geldi. Kahvaltının ardından Mogan Gölü'nde de tekne turuna katılan yaşlılar, keyifli bir gün geçirdi.

Büyükşehir Belediyesi tarafından sosyal ve kültürel ihtiyaçları karşılanan, evde temizlik, bakım, sağlık ve psikolojik hizmetleri verilen yaşlılar, "18-24 Mart Yaşlılar Haftası" kutlama programı kapsamında düzenlenen pek çok etkinliğe katıldı.

Müzik eğlence programı, Anıtkabir ziyareti, Konya gezisi gibi programlarla unutamayacakları bir hafta geçiren yaşlılar, en son kendileri için düşünülen kahvaltı ve tekne turuna katıldı. Birbirinden lezzetli ikramlarla Gölbaşı'nda düzenlenen kahvaltıda yaşlılar, anılarını tazelerken, birbirlerini daha iyi tanıma imkanı buldular, yeni dostluklar edindiler. Tatlı ve keyifli bir sohbet eşliğinde gerçekleşen organizasyonda, Yaşlılar Hizmet Merkezi üyeleri Mogan Gölü'nde tekne turuna katılarak güzel bir gün daha geçirdi.

Yaşlılar, hafta boyunca gerçekleşen etkinlikler için Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile eşi Sosyal Hizmetler Eğitim ve Yardım Vakfı (SOS) Onursal Başkanı Nevin Gökçek başta olmak üzere, etkinlikte emeği geçen bütün yetkililere teşekkürlerini iletti.

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT