1. HABERLER

  2. SAĞLIK

  3. Yayla Ortaokuldan kan bağışı

Yayla Ortaokuldan kan bağışı

Zonguldak'ın köklü okullarından Yayla Ortaokulu ile Kızılay Derneği Zonguldak Şubesi tarafından ortaklaşa organize edilen Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında...

Yayla Ortaokuldan kan bağışı

Zonguldak'ın köklü okullarından Yayla Ortaokulu ile Kızılay Derneği Zonguldak Şubesi tarafından ortaklaşa organize edilen Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında okulun idarecileri, öğretmenleri ve veliler tarafından kan bağışında bulunuldu.

Okulun sosyal, kültürel ve sportif etkinliklerinin yanı sıra kan kampanyası düzenlenmesinden dolayı çok büyük mutluluk duyduklarını belirten okul müdürü Ahmet Bozdemir; "Öğretmen ve velilerimiz kan bağışında bulunarak farklı bir etkinliğe imza attık. Burada asıl amacımız öğrencilerimize kan bağışı konusunda duyarlılıklarını arttırmak ve sevdirmektir. Bu nedenle başta Kızılay Derneği Müdürü Dr. Ömer Selim Alan başta olmak üzere diğer sağlık personellerine, öğretmenlerimize ve velilerimize bu duyarlılıklarından dolayı teşekkür ederim "dedi.

"Kan bağışına çok ihtiyacımız var"

Kızılay Derneği Müdürü Dr. Ömer Selim Alan ise, "Yayla Ortaokulumuzun böylesine önemli bir konuda kan bağışında bulunarak örnek teşkil etmiştir. Öğretmenlerimize ve velilerimize güzel bir kan bağışı organizasyonu yaptık. Mevsim itibariyle havaların çok soğuk olması nedeniyle kan bağışına çok ihtiyacımız var. Bu nedenle başta okul müdürümüz Ahmet Bozdemir olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür etmek istiyorum. Bu duyarlı davranışları diğer okullarımızda ve kurumlarımızda da görmek istiyorum" dedi.

Yayla Ortaokuldan kan bağışı

Yayla Ortaokuldan kan bağışı

Kaynak: İHA

HABERE YORUM KAT