1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Yazıcı’dan vatandaşlara teşekkür

Yazıcı’dan vatandaşlara teşekkür

Diyarbakır'ın Hani İlçe Belediyesine kayyum olarak atanan Şaban Arda Yazıcı, dün ilçede yapılan ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun katıldığı...

Yazıcı’dan vatandaşlara teşekkür

Diyarbakır'ın Hani İlçe Belediyesine kayyum olarak atanan Şaban Arda Yazıcı, dün ilçede yapılan ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun katıldığı referandum mitingine katılım gösteren vatandaşlara teşekkür etti.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, dün Hani ilçesine gelerek vatandaşlarla buluştu. Hani meydanında binlerce kişinin katıldığı mitingde halka seslenen Bakan Soylu, burada Hani'ye yapılan yatırımlar ve 164 milyonluk projeden de bahsetti. Dün gerçekleştirilen mitingin ardından başkan Yazıcı, kendilerinin yanında olan ve belediye hizmetlerine sahip çıkan Hani halkına teşekkür etti. Yazıcı, "Dün İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu ilçemizi ziyaret etti. Hani halkı kendisini en güzel şekilde karşıladı. Biz her zaman halkımızın yanında olmaya ve onların taleplerini yatırımlara dönüştürmeye devam edeceğiz. Bizler için önemli olan vatandaşlarımızın taleplerini devletimizin imkanları ile hizmete dönüştürmektir. Halkın desteği sayesinde daha önce dağa aktarılan paralar artık Hani'ye yatırım olarak gelecek. Tüm Hanililere, bize verdikleri destekten dolayı teşekkür ederiz" dedi.

Yazıcı’dan vatandaşlara teşekkür

Yazıcı’dan vatandaşlara teşekkür

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT