1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. Yeliz, Özcan Deniz itirafının ardından suskunluğunu bozdu: Herkes kendi yaptığına baksın önce

Yeliz, Özcan Deniz itirafının ardından suskunluğunu bozdu: Herkes kendi yaptığına baksın önce

Geçtiğimiz günlerde Özcan Deniz ile aşk yaşadığını itiraf etmesiyle gündeme gelen şarkıcı Yeliz, aldığı tepkilerin ardından sessizliğini bozdu. Yeliz, "Özcan Deniz benimle aşk yaşadığı için gurur duymalı" dedi.

Yeliz, Özcan Deniz itirafının ardından suskunluğunu bozdu: Herkes kendi yaptığına baksın önce

70 ve 80'li yıllara damgasını vuran şarkıcı Yeliz, SHOW TV'nin sevilen gündüz kuşağı programı 'Ebru Akel'le Kadın İsterse'ye konuk oldu. Geçtiğimiz haftalarda Özcan Deniz ile yaşadığı aşk hakkında şaşırtan itiraflarda bulunmuştu. 

"ALLAH HERKESE NASİP ETSİN"

Yeliz, katıldığı bir programda bilinmeyenlerinden bahsederken Özcan Deniz ile ilgili olarak "Çok aşık oldum. 12 gün evden çıkmadık. O yeni piyasaya çıkıyordu, şimdiki gibi rahat değildi. Rahmetli Hilmi Topaloğlu da onay vermemişti. Ayrılmak zorunda kaldık. Sonu olmayacağı için bitti. Babamın dizine yatıp 'Çok acı çekiyorum' dedim." ifadelerini kullanmıştı.

Yeliz, Özcan Deniz itirafının ardından suskunluğunu bozdu: Herkes kendi yaptığına baksın önce

Yaptığı itirafın ardından kendisine yöneltilen eleştirilere daha fazla sessiz kalamayan Yeliz, suskunluğu bozdu. Show TV'nin sevilen programı 'Ebru Akel'le Kadın İsterse'ye konuk olan Yeliz, "Allah aşkına herkes kendi yaptığına baksın! Aşık olduk birbirimize! Şimdiye bakarsak bizler çok düzgün şeyler yaşamışız. Karşılaştığımız zaman tabii ki konuşuyoruz. Düşman değiliz. Allah herkese nasip etsin. 12 sene de sürebilirdi ama bizimki 12 gün sürdü. Unutmak için çok çaba sarf ettim." dedi.

Sözlerine devam eden ünlü şarkıcı, "Özcan Deniz'in gurur duyması lazım ki benim gibi muhteşem bir kadınla beraber oldu! Ben karakteriyle, kişiliğiyle, sesiyle mucizeyim" şeklinde konuştu.

Damla Korkmaz
Güncel Olaylar Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT