1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Yeliz Yeşilmen'den dikkat çeken paylaşım: "İlk ve son açıklamam"

Yeliz Yeşilmen'den dikkat çeken paylaşım: "İlk ve son açıklamam"

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabında ağlayarak çektiği videoyu paylaşan Yeliz Yeşilmen, "Ok yaydan çıktı sonumun Bergen gibi olmasını da istemiyorum." ifadelerini kullanmıştı. Yeliz Yeşilmen konuya ilişkin Instagram hesabından yeni bir açıklamada bulundu.

Yeliz Yeşilmen'den dikkat çeken paylaşım: "İlk ve son açıklamam"

Yeliz Yeşilmen, geçtiğimiz günlerde Instagram hesabında paylaştığı video ile yaşadığı zorlukları üstü kapalı şekilde anlatmaya çalışmıştı.

Birçok kişi, Yeliz Yeşilmen'in yaptığı paylaşım sonrası ünlü ismin eşinden şiddet görüp görmediğini merak etmesine yol açmıştı.

YELİZ YEŞİLMEN'DEN YENİ AÇIKLAMA

“Sonumun Bergen gibi olmasından korkuyorum” diyerek ağlayan Yeliz Yeşilmen’den Instagram hesabından "İlk ve son açıklama şuan son durum bu" notunu düştüğü bir paylaşım ile açıklamada bulundu. Yeşilmen, “Sorunlarımız var, çözmeye çalışıyoruz.” dedi.

Yeliz Yeşilmen'den dikkat çeken paylaşım: "İlk ve son açıklamam"

Yeliz Yeşilmen'in açıklaması:

NE OLMUŞTU?

Yeliz Yeşilmen geçtiğimiz günlerde Instagram'da paylaşımında "Bakın arkadaşlar şu kadarını söyleyeyim, ben başıma her türlü kötü olay geldiğinde cazgırlık yapmam, ortalara kendimi atmam, susarım, sabrederim. En yakınlarım, yanımda çalışanlar, bütün ailem bilir; hatta nasıl bir sabır bu derler. Çok eski kadınları düşünün, her şeye rağmen sabredip susan kadınlardanım ama ağzımı bir açtım mı, terbiyemi bozmayarak öyle şeyler kanıtlarım ki sizin de ağzınız açık kalır." ifadelerine yer vermişti.

Yeliz Yeşilmen "Evet bugün ağladım, iki saat ağladım. Gözlerim yanıyor, şişti. Sonra kızım geldi makyaj yaptı, yapmak zorunda olduğum reklamlarım var, ekmek param, ben para kazanmak zorundayım. Mecburum buna. Şu an kimseye bir şey açıklamayacağım, ok yaydan çıkmıştı, durduruldu. Açıklamıyorum, açıklamayacağım; ben de zamanı geldiğinde dökerim. Kimle ilgili olduğunu, neyle olduğunu da söylemeyeceğim. Bu konuyu kapatıyorum, kapatmak zorundayım çünkü ev halkının hepsi üzüldü. Her zaman güçlü olmak zorundayız. Biz Türk kadını var ya dünyada bir numarayız." demişti.

Yeliz Yeşilmen'den dikkat çeken paylaşım: "İlk ve son açıklamam"

Yeliz Yeşilmen açıklamasında "Ama her şeye şükreden acılarının içinde mutlu olan bir kadınım. Hiçbir zaman, hiç kimsenin beni mutsuz etmesine izin vermeyeceğim, aldığım aile terbiyesi, dini inançlarım, yüreğim sayesinde yaşıyorum. Çok güzel mesajlar yollamışsınız. Yakınımdakiler biliyor ne olduğunu, belki bir gün siz de öğrenirsiniz.O gün bugün değil. Bakalım zaman ne getirecek, bilmiyorum. Sadece son sözüm; iyi niyetimin daha fazla kullanılmasını artık istemiyorum. Çok büyük fedakarlıklar yaptım, her konuda da yapıyorum ama sonumun Bergen gibi olmasını da istemiyorum." ifadelerini kullanmıştı.

Yeliz Yeşilmen'den dikkat çeken paylaşım: "İlk ve son açıklamam"

Berkem Temizel
Gece Editörü

HABERE YORUM KAT