1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Yeliz Yeşilmen’in eşi Ali Uğur hakkın da yakalama emri verildi

Yeliz Yeşilmen’in eşi Ali Uğur hakkın da yakalama emri verildi

Yeliz Yeşilmen'in eşi Ali Uğur yatakta kahvaltı yaparken çekilen bir fotoğrafı programında yayınlayan Bilal Özbilge’ye hakaret ve tehdit nede ile 4 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı

Yeliz Yeşilmen’in eşi Ali Uğur hakkın da yakalama emri verildi

Program sunucusu Bilal Özbilge’yei tehdit eden ve hakaretler eden Ali Uğur hakkında yakalama emri verildi. Mahkeme, duruşmalara katılmayan iş adamı Akbaş hakkında yakalama kararı çıkarttı.

9 AYDAN 4 YILA HAPİS İSTEMİ

İş adamı Ali Uğur Akbaş’ın yatakta atletli haliyle kahvaltı yaparken ki fotoğrafını eşi Yeliz Yeşilmen’in sosyal medya hesabı üzerinden paylaşması, uzun süre magazin gündeminde yer almıştı. Televizyon programı yapımcısı Bilal Özbilge’nin fotoğrafı programda yayınlaması üzerine arayıp hakaret ve tehditlerde bulunduğu iddia edilen iş adamı Akbaş hakkında ‘Hakaret’ ve ‘Tehdit’ suçlarından 9 aydan 4 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı. Akbaş, şikayetin ardından soruşturma aşamasında telefon konuşmasını içeren ses kaydının kendisine ait olmadığını belirtti.

İstanbul 24. Asliye Ceza Mahkemesindeki duruşmaya Bilal Özbilge ve her iki tarafın avukatları katılırken, sanık Uğur Akbaş katılmadı. Özbilge’nin avukatı Levent Karakoç, sanığın adreslerine tebligat çıkarıldığını fakat tebligatların iade edildiğini belirterek, savunması alınmadığı için hakkında yakalama kararı çıkarılmasını talep etti.

Mahkeme, sanık Uğur Akbaş hakkında yakalama kararı çıkarılmasına karar vererek, duruşmayı erteledi.

Yeliz Yeşilmen’in eşi Ali Uğur hakkın da yakalama emri verildi

HABERE YORUM KAT