1. HABERLER

  2. YEMEK TARİFLERİ

  3. Yemekteyiz 14 Mayıs 2019 | Yemekteyiz canlı izle

Yemekteyiz 14 Mayıs 2019 | Yemekteyiz canlı izle

Yemekteyiz yarışması izleyenleri ekranlara kilitlemeye devam ediyor. Sevilen yarışma Yemekteyizin yeni yarışmacıların heyecanı yaşanıyor. Peki bu hafta Yemekteyiz'de hangi yarışmacılar yarışacak? Yemekteyiz 14-17 Mayıs haftasında yarışacak isimleri haberimizde..

Yemekteyiz 14 Mayıs 2019 | Yemekteyiz canlı izle

Yemekteyiz canlı izle!  Ekranların sevilen yarışması  Yemekteyiz'in bu haftaki yarışmacıları izleyiciler tarafından merak ediliyor .Haftanın sonunda yarışmacılardan ve Onur Büyüktopçu'dan aldığı  puanlar sonunda haftanın kazananı oluyor.Haftanın son gününde 10 BİN TL ödül ile haftayı birinci olarak tamamlayan yarışmada bu haftanın yarışmacıları merakla bekleniyor.Peki Yemekteyiz de bu hafta hangi yarışmacılar yarışacak? (14-17 Mayıs ) kimler oldu? İsimleri ne, meslekleri ne? Yemekteyiz'in bu haftaki yarışmacıları kim? Yemekteyiz'de bu hafta hangi yarışmacılar yarışacak? İşte 14-17 Mayıs  Yemekteyiz yarışmacıları...

YEMEKTEYİZ CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yemekteyiz yarışmasında yarışması 5 kişi belirlenen sıra ile,  sırasıyla birbirlerinin evlerine misafir olup ev sahibinin yaptığı yemekleri tadıyorlar.Yemek yapma sırası kimde ise jüri ve sunucu olan Onur Büyüktopçu ev sahibine erkenden misafir olup yemek yaparken onu izliyor ve ona göre onu değerlendiriyor.Bütün yemekler yendikten sonra Onu Bey ve misafirler yemeklere puan vermektedirler. 5 günün sonunda bütün yarışmacılar yemeklerini yapıp puanlarını aldıktan sonra puan tablosuna göre kim daha fazla puan aldıysa yarışmanın kazananı o oluyor.

 YEMEKTEYİZ BAŞVURU FORMU TIKLAYINIZ

YEMEKTEYİZ  BU HAFTAKİ YARIŞMACILARI 17-17 MAYIS 2019

Yemekteyiz 14 Mayıs 2019 | Yemekteyiz canlı izleYemekteyiz 14 Mayıs 2019 | Yemekteyiz canlı izle

Yemekteyiz 14 Mayıs 2019 | Yemekteyiz canlı izle

Yemekteyiz 14 Mayıs 2019 | Yemekteyiz canlı izleYemekteyiz 14 Mayıs 2019 | Yemekteyiz canlı izle

HABERE YORUM KAT