1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yeni Şafak Gazetesi yazarı Fatma Barbarosoğlu´ndan Sosyal medya ile ilgili çarpıcı açıklamalar

Yeni Şafak Gazetesi yazarı Fatma Barbarosoğlu´ndan Sosyal medya ile ilgili çarpıcı açıklamalar

Yeni Şafak Gazetesi yazarı Fatma Barbarosoğlu´ndan Sosyal medya ile ilgili çarpıcı açıklamalar
          Kültür sanat sezonunu açan Pendik Belediyesi, sohbet programlarını bu yıl yeni isimlerle daha da zenginleştirdi. Yazar Fatma Barbarosoğlu.sezon boyunca “Gündelik Hayatın Sosyolojisi” başlığı altında gerçekleştireceği sohbetlerden ilkini  Mehmet Akif Ersoy Sanat Evi’nde yaptı.
 
         Programa katılan konukların sorularını cevaplayan Yeni Şafak Gazetesi yazarı Fatma Barbarosoğlu, sosyal medya kullanımındaki aşırılığı eleştirdi.  Bu sanal platformun somut bir yarar sağlamadığını ifade eden  Barbarosoğlu: “Sosyal medya kullanmak karnı acıkan çocuğun diline şeker sürmek gibi.” dedi.   Yazar  Barbarosoğlu,  ayda bir düzenleyeceği sohbet programında konukların sosyoloji ağırlıklı sorularını cevaplayacak.
 
        Bu sezonda Fatma Barbarosoğlu’nun yanı sıra,  Mustafa Ağırman,  Prof. Dr. Muhammet Nur Doğan ve  Vekki  Vakkasoğlu gibi yeni isimler de sohbet programlarıyla dinleyicileri yeni entelektüel açılımlara sürükleyecek.  Prof. İbrahim Adnan Saraçoğlu, Fatih Çıtlak, Talha Uğurluel, Ömer Tuğrul İnançer, Emin Işık, Senai Demirci, Hayati İnanç, Dursun Gürlek, İskender Pala, Ekrem Demirli, Salih Yalsızuçanlar, Selahattin Yusuf- Tarık Tufan, Ebubekir Sifil,  Mahmut  Erol Kılıç, Mustafa Tatçı, Tahla Uğurluer gibi ustalar sohbet programlarıyla Pendiklilerle bir araya gelmeye devam edecek. 
 

HABERE YORUM KAT