1. HABERLER

  2. DÜNYA

  3. Yetişkin film yıldızından ilginç karantina itirafı: Bakın evde ne yapıyormuş!

Yetişkin film yıldızından ilginç karantina itirafı: Bakın evde ne yapıyormuş!

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs sebebiyle herkes kendini evde karantina altın aldı. Bunlardan biri de yetişkin film yıldızı Alison Rey. Evde nasıl vakit geçirdiğini anlattığı bir video yayınlayan yıldız, kovid-19'a karşı farkındalık yaratmak istediğini söyledi. Video, sosyal medyada büyük olay oldu.

Yetişkin film yıldızından ilginç karantina itirafı: Bakın evde ne yapıyormuş!

Herkes evlere kapanmışken ünlü isimlerden de çeşitli karantina videoları geliyor. Bakın yetişkin film yıldızı Alison Rey evde ne yapıyormuş?

Yetişkinlere yönelik içerikler sunan meşhur bir siteden yayınlanan videoda boy gösteren oyuncular, ev karantinasıyla nasıl mücadele ettiklerini anlatırken, bir yandan da insanlara kendi güvenliklerine öncelik vermeleri yolunda çağrıda bulundu.

VERDİĞİ ÖRNEKLE FARKINDALIK YARATMAK İSTEDİ

Alison Rey adlı bir porno film oyuncusu, evde kaldığı sürede çok fazla mastürbasyon yaptığını söyledi. Sovereign Syre adlı bir aktris ise corona virüsü kapmamak için uyulması gereken mesafe kuralını takipçilerine şu şekilde izah etti: “Isiah Maxwell’in penis boyutunu düşünün. Ve kendinizle yanınızdaki adam aranıza yedi ya da sekiz Maxwell’lik mesafe koyun.”

İngiliz Daily Star gazetesinin haberine göre; Tommy Pistol ise hayranlarına güvende kalmaları için şöyle bir çağrıda bulundu: “Herkesin güvende kalmasını istiyorum. Sevdikleriniz etrafınızda olsun ve kurallara uyun.”

Yetişkin film yıldızından ilginç karantina itirafı: Bakın evde ne yapıyormuş!

HABERE YORUM KAT