1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Yıldız futbolcunun menajerinden Beşiktaş açıklaması!

Yıldız futbolcunun menajerinden Beşiktaş açıklaması!

Beşiktaş'ın transfer görüşmesi yaptığı açıklanan Tyler Boyd için futbolcunun menajeri Orçun Yücel açıklama yaptı.

Yıldız futbolcunun menajerinden Beşiktaş açıklaması!

Bir televizyon kanalına açıklamalarda bulunan Beşiktaş Futbol Direktörü Ali Naibi, 24 yaşındaki futbolcu ile görüştüklerini belirtti. Naibi ''Tyler Boyd geçtiğimiz sezonun 2. yarısını ülkemizde geçirdi. İyi bir performans sergiledi. İlgilendiğimiz oyunculardan bir tanesi. Kulübü ve kendisiyle görüşüyoruz.'' dedi.

ALİ NAİBİ ''TRANSFERİ SONLANDIRMAYA ÇALIŞIYORUZ''

Ali Naibi'nin açıklamalarının ardından A Spor canlı yayınına bağlanan Boyd'un menajeri Orçun Yücel, ''Ali bey gerekli açıklamayı yapmış. Biz şu an iki kulübün birbiriyle anlaşması ilgili olarak elimizden geleni yapıyoruz. Ülkemizin ekonomik durumu da ortada. Mümkün olan en minimum rakamlarda elimizden geldiği kadar transferi sonlandırmaya çalışıyoruz. Kolay değil tabi, Boyd'u MLS'ten ve Almanya'dan takip edeni de var. Tabii ki Beşiktaş söz konusu olduğu zaman, böyle önemli bir değer her zaman ön planda kalır.'' şeklinde konuştu.

Yıldız futbolcunun menajerinden Beşiktaş açıklaması!

''TYLER BOYD GURUR DUYDU, ÇOK SEVİNDİ''

Boyd'un Beşiktaş'tan gelen teklife çok sevindiğini de söyleyen Yücel, ''Ali bey gerekli açıklamayı yapmış. Biz üstümüze düşeni yapıyoruz. Umarım en iyi şekilde sonuçlanır. Boyd gurur duydu bu ilgiden. Bahsettiğimiz takım Beşiktaş. Ülkemizin üç büyük takımından birisi. Avrupa'da ülkemizi sürekli temsil ediyor. Böyle bir teklifi bir oyuncunun reddedebileceğini düşünmüyorum. Boyd tabii ki çok mutlu oldu tekliften. Önemli olan kulüplerin anlaşması. Umarım mutlu sona ulaşırız.'' diyerek sözlerini noktaladı.

HABERE YORUM KAT