1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Yıllık kart aidatı alınmayan kredi kartları! 12 Aralık 2017

Yıllık kart aidatı alınmayan kredi kartları! 12 Aralık 2017

Günlük yüzlerce lira harcadığımız ve olmazsa olmazlarımız arasında olan Kredi kartlarından alınan yıllık kart aidatı hepimizi çileden çıkaran bir sorun. Bu sebeb ile yıllık kart aidatı olmayan kredi kartları listesini sizler için araştırdık.

Yıllık kart aidatı alınmayan kredi kartları! 12 Aralık 2017

Kredi kartı ülkemizde hemen hemen her insan tarafından kullanılmaktadır. Ancak herkesin malumu üzere bir çok kredi kartı aidat adı altında veya kredi kartı yıllık üyelik ücreti olarak bilinmekte. Gelen yorumlar ve talepler doğrultusunda 2017'nin kart aidatsız kredi kartları var mı? sorusunu yanıtladık.

İş Bankası Maximum; İş bankası maximum aidatsız kredi kartı ile taksit şansından faydalanabilir, üye işyerlerinden alışveriş yaptığınızda puan kazanabilirsiniz.

Finansbank Fix Card; Fix Card’ın da taksit imkânı bulunmaktadır. Ve sizlerden kart aidatı almaz. Birçok bankada olduğu gibi yine Fix Card’ta da puan kazanma özelliği bulunur. Yalnız kartı ilk aldığınızda 15 TL’lik bir kart baskı ücreti ödersiniz.

Akbank Free; Akbank Free kredi kartında taksit imkânı mevcuttur. Müşterilerinden kart aidat ödemesi almamaktadır. Bu kart ile de yine birçok kampanyaya katılabilirsiniz. Nakit avans hizmetinden yararlanabilirsiniz. Diğer bankalardaki Taksitli Borç Transferi ile Akbank Free kredi kartınıza aktarabilir ve borçlarınızı taksit taksit ödeyebilirsiniz.

Yapı Kredi World Eko; Taksit imkanı bulunmaktadır. Yapı Kredinin diğer kartlarında olduğu gibi yine  World puan özelliği bulunmaktadır. 50 TL’ye kadar olan alışverişlerinizi şifre girmeden temassız olarak gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca ödeme talimatları vererek hızlıca fatura ödeyebilirsiniz. Taksitli nakit avans kullanabilirsiniz. Ücretsiz olarak yakınlarınıza ek kart çıkartabilirsiniz. Masrafsız kredi kartı veren bankalar Odeabank, Finansbank, Garanti bankası, Akbank, ING, hsbc gibi bankaların kredi kartları aşağıda anlatılmıştır.

Odeabank Bank’O Card; Yıllık kart ücreti ödemezsiniz. Nakit avans, taksitli avans çözümlerinden yararlanabilirsiniz. Sevdiklerinize ek kart çıkartabilirsiniz. Bank’O Card ile alışverişlerinizi erteleyebilirsiniz.

Garanti Flexi Bonus; Garanti bankası bu kartla taksit imkânı sunuyor ve kart aidatı ödemesi almıyor. Flexi kart ile puan kazanabilir ve kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

HSBC Konsept; HSBC Konsept kredi kartında da kart aidatı ücreti yoktur. Bu kartla Advantage puan kazanabilirsiniz, yine taksit imkânından faydalanabilirsiniz.

ING Pegasus Plus; Eğer uçakla sık sık seyahat ediyorsanız, seyahate yönelik bir işiniz varsa bu kart sizin için uygun olacaktır. Herhangi bir kart aidatı ödemeden uçuş puanı kazanabilirsiniz. Ve Pegasus ile yaptığınız uçuşlardan %2 uçuş puanı kazanabilirsiniz. Yine ING Pegasus Plus kredi kartı müşterilerine taksit imkânı sunmaktadır.

Şeker Kart: Şeker Kart Yıllık Ücretsiz Kredi Kartı, Aidatsız kredi kartı yeni ve hemen başvuruYıllık aidatsız kredi kartları 2017 bölümünde son olarak büyük kolaylıklar sağlayan Şeker Kartı tanıyalım. Öncelikle bu kart ile milyonlarca iş yerinde harcama yapabilirsiniz. MasterCard/Visa logolarının bulunan dünyanın her yerinde taksitli alışverişinizi yapabilirsiniz. Peşin olarak yaptığınız bir kullanımı Şeker Kartınız kendi bünyesinde taksitlendiriyor. Ödeme talimatlarınızı kartınızla otomatik ve ücretsiz olarak yapabiliyorsunuz. Havale/EFT gibi bütün bankacılık işlemlerinizi kolaylıkla bu kartınız ile yapabilirsiniz.

Yıllık kart aidatı olmayan kredi kartları! 12 Aralık 2017

HABERE YORUM KAT