1. HABERLER
  2. EĞİTİM
  3. ÖSYM duyurdu! YÖKDİL 2 Sınavı cevap kâğıtları ve aday cevapları erişime açıldı! | ÖSYM YÖKDİL 2 sonuçları açıklandı mı?

ÖSYM duyurdu! YÖKDİL 2 Sınavı cevap kâğıtları ve aday cevapları erişime açıldı! | ÖSYM YÖKDİL 2 sonuçları açıklandı mı?

YÖKDİL 2 sınavı 29 Ağustos 2021 tarihinde gerçekleşti. Sınava katılan adaylar sonuçların açıklanacağı tarihi araştırıyor. Bu kapsamda ÖSYM'den gelen son açıklamalar yakından takip ediliyor. Peki ÖSYM YÖKDİL 2 sonuçları açıklandı mı? İşte detaylar...

ÖSYM duyurdu! YÖKDİL 2  Sınavı cevap kâğıtları ve aday cevapları erişime açıldı! | ÖSYM YÖKDİL 2 sonuçları açıklandı mı?

2021 yılının Ağustos ayında yapılan YÖKDİL sınavı 29 Ağustos Pazar günü gerçekleşti. Sınava giren öğrenciler "YÖKDİL sonuçları ne zaman açıklanacak 2021? ÖSYM YÖKDİL 2 sonuçları açıklandı mı?" sorularına yanıt arıyor. Bizler de haberimizde konu başlıklarına yer verdik.

YÖKDİL ne zaman açıklanacak 2021? ÖSYM YÖKDİL 2 sonuçları açıklandı mı?

YÖKDİL SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK 2021? ÖSYM YÖKDİL 2 SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

Sonuçlar açıklandı! ÖSYM bu yılın takvimiyle YÖKDİL sonuç tarihini paylaştı. ÖSYM'nin paylaştığı duyuruda, "29 Ağustos 2021 tarihinde uygulanan Yükseköğretim Kurumları Yabancı Dil Sınavı (2021-YÖKDİL/2) adaylarının cevap kâğıtlarının görüntüleri ve cevap kâğıtlarına yapmış oldukları işaretlemelerin optik okuyucular tarafından okunması sonucu elde edilen aday cevapları ve soruların doğru cevapları, sınava giren adayların sorulara verdikleri yanıtlarını ve değerlendirme sonuçlarını inceleyebilmeleri amacıyla ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr adresinden 17 Eylül 2021 tarihinde saat 16.15'ten itibaren 10 gün süreyle erişime açılmıştır." ifadeleri yer aldı.

Sonuçlar için https://sonuc.osym.gov.tr/ linke tıklayınız.

e-ffjprxsaglfqx-001.jpg

YÖKDİL 2 CEVAP ANAHTARI

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT