1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Zabıtadan kaldırım işgaleni 'anlık' denetim

Zabıtadan kaldırım işgaleni 'anlık' denetim

Pendik Belediyesi, Zabıta Müdürlüğü ekipleri denetimler kapsamında alışveriş, gezi gibi günlük hayatın yoğun yaşandığı noktaların başında gelen ilçe merkezindeydi.

Zabıtadan kaldırım işgaleni 'anlık' denetim

İlçenin en işlek caddesi Gazipaşa başta olmak üzere Hatboyu, Namık Kemal ve Erol Kaya Caddeleri ile Karanfil Sokakta kaldırım işgallerine yönelik denetimler gerçekleştirildi.

Denetimde yaya ve araçların geçişini zorlaştıran kaldırım ve yollara bırakılmış reklam panosu, duba, flama vb. ürünler kaldırıldı.

Uyarılara uymayan esnaflara gerekli cezai işlem uygulanacağı bildirildi. Vatandaşların takdirini toplayan çalışmalar gün boyu sürdürüldü.

Zabıta İlçe Merkezindeki Denetimlerini Artırdı

Pendik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, dün ilçe merkezinde başlatılan kaldırım ve yol işgaline yönelik anlık denetimlerini bugünde ara vermeden sürdürdü.

Gazipaşa, Hatboyu, Namık Kemal ve Erol Kaya Caddeleri ile Karanfil Sokak'ta başlatılan denetim bugün İsmet Paşa caddesi, Vişne, Ece, Dilden ve Akasya sokaklarıyla devam etti. Ekipler ayrıca, Gazipaşa, Hatboyu, Namık Kemal ve Erol Kaya caddelerinde yeniden kontroller yaparak uyarılara uyulup uyulmadığını da kontrol etti. Yetkililerden yapılan açıklamada vatandaşların gerekli ihbarları 44 81 804 numaralı Belediye Çağrı Merkezi hattına bildirmeleri istendi.

whatsapp-image-2019-08-23-at-16-24-57.jpegwhatsapp-image-2019-08-23-at-16-24-55.jpeg

 

HABERE YORUM KAT