1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Zakkum'un solisti Yusuf Demirkol estetikli yeni hali ile oldukça şaşırttı!

Zakkum'un solisti Yusuf Demirkol estetikli yeni hali ile oldukça şaşırttı!

Zakkum grubunun solisti Yusuf Demirkol geçirdiği estetik operasyonlar sonucu bambaşka birisi oldu. Yüzlerce yorum gelen ünlü ismin yeni hali bazı kişiler tarafından beğenilirken bazı kişiler tarafından ise oldukça eleştirildi.

Zakkum'un solisti Yusuf Demirkol estetikli yeni hali ile oldukça şaşırttı!

Binlerce seveni olan Zakkum grubunun solisti Yusuf Demirkol yeni haliyle sosyal medyayı salladı. Şüphesiz ki, 'kusursuz görünüm standartları'nın ağır baskısına en çok maruz kalan isimler ünlüler. Sürekli kameralar önünde gördüğümüz isimlerin değişimine bazen canlı canlı tanık oluyoruz. İşte bu değişime imza atanlardan biri de Zakkum grubunun solisti Yusuf Demirkol. Pek çoğunuz onu bu fotoğraftaki haliyle hatırlıyorsunuz.

Zakkum'un solisti Yusuf Demirkol estetikli yeni hali ile oldukça şaşırttı!

Yusuf Demirkol da estetikli ünlüler kervanına katıldı. Burnunun görünümünden rahatsız olan Demirkol, soluğu ameliyat masasında aldı. Bununla da kalmadı bir de saç ektirdi.

Zakkum'un solisti Yusuf Demirkol estetikli yeni hali ile oldukça şaşırttı!

Demirkol'un estetikli haline; "Çok değişmiş", "Tanıyamadım", "Eski hali daha iyiydi!", "Zakkumdan okaliptusa dönmüş", "Eskiden gerçekçiydi şimdi yapmacık", "Olmamış maalesef oldukça kötü" gibi yüzlerce yorum geldi.

Çoğu hayranı ise Demirkol'un yeni halini Armağan Çağlayan'a benzetti.

İşte Yusuf Demirkol'un yeni halinden kareler:

Zakkum'un solisti Yusuf Demirkol estetikli yeni hali ile oldukça şaşırttı!Zakkum'un solisti Yusuf Demirkol estetikli yeni hali ile oldukça şaşırttı!Zakkum'un solisti Yusuf Demirkol estetikli yeni hali ile oldukça şaşırttı!Zakkum'un solisti Yusuf Demirkol estetikli yeni hali ile oldukça şaşırttı!Zakkum'un solisti Yusuf Demirkol estetikli yeni hali ile oldukça şaşırttı!Zakkum'un solisti Yusuf Demirkol estetikli yeni hali ile oldukça şaşırttı!

Zakkum'un solisti Yusuf Demirkol estetikli yeni hali ile oldukça şaşırttı!Zakkum'un solisti Yusuf Demirkol estetikli yeni hali ile oldukça şaşırttı!Zakkum'un solisti Yusuf Demirkol estetikli yeni hali ile oldukça şaşırttı!Zakkum'un solisti Yusuf Demirkol estetikli yeni hali ile oldukça şaşırttı!

HABERE YORUM KAT