1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Zeynep Alkan'ın cesaret oyunu kötü bitti

Zeynep Alkan'ın cesaret oyunu kötü bitti

YouTube'da konuk olduğu kanalda Doğruluk mu? Cesaret mi? oyununu oynayan Zeynep Alkan kendisine sorulan sorulan 'iç çamaşırın hangi renk' sorusuna göstererek yanıt verdi.

Hamdi Alkan'ın kızı Zeynep Alkan katıldığı programda 'Doğruluk mu? Cesaret mi?' oyununda iç çamaşırını gösterdi. Alkan'ın sorulan soru üzerine cevap vermesi yetmedi.

İÇ ÇAMAŞIRINI GÖSTERDİ

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ve yaptığı cesur paylaşımlarla haber olmayı başaran Zeynep Alkan, bu defa VOR tivi adlı bir Youtube kanalında gerçekleştirilen programa katıldı.

Kanalda oynanan ‘Doğruluk mu? Cesaret mi?’ adlı oyuna katılan ve burada kendisine yöneltilen sorulara yanıt veren Zeynep Alkan karşısına çıkan ‘İç çamaşırın ne renk?’ sorusunu ilk olarak sözlü yanıtlasa da sonradan çamaşırının gösterilmesi istendi. Alkan ayağa kalkarak kendisinden isteneni yaptı ve iç çamaşırının bordo olduğu ortaya çıktı. 21 yaşındaki isim çamaşırını gösterdikten sonra “Allahtan bugün babaannemin donunu giymemiştim” şeklinde bir espri yaptı.

ZEYNEP ALKAN KİMDİR?

Zeynep Alkan, 26 Mayıs 1998 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen Hataylı olan Zeynep, Hamdi Alkan ve Canan Hoşgör’ün kızıdır. Ayşe adında bir kız kardeşi bulunmaktadır. 12 yaşındayken bazı tiyatro oyunlarında rol alan Zeynep Alkan, 2 yıl Kadıköy Devlet Konservatuarında yarı zamanlı viyola eğitimi almıştır.

Son zamanlarda sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla ve çektiği eğlenceli videolarla fenomen olan Zeynep Alkan, 1.69 metre boyunda, 54 kilo ve İkizler burcudur.

Zeynep Alkan’ın rol aldığı diziler ve filmler:

2016 – Hayat Bazen Tatlıdır (Emoji Emel) (TV Dizisi)

HABERE YORUM KAT