1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Zeynep Beşerler'den Ozan Güven'e destek: "Böyle bir canilik yapacağına inanmadım"

Zeynep Beşerler'den Ozan Güven'e destek: "Böyle bir canilik yapacağına inanmadım"

Oyuncu Zeynep Beşerler, sevgilisi Deniz Bulutsuz'a şiddet uyguladığı iddiası ile davalık olan ve büyük tepki alan Ozan Güven'e destek oldu. Güven " Ozan çok eski arkadaşım, böyle bir canilik yapabileceğine inanmadım" ifadelerini kullandı.

Zeynep Beşerler'den Ozan Güven'e destek: "Böyle bir canilik yapacağına inanmadım"

Oyuncu Zeynep Beşerler, Ozan Güven'in sevgilisi Deniz Bulutsuz'u darp ettiği iddialarının ardından yapılan tepkilere sessiz kalamadı. Güzel oyuncu sosyal medya hesabından Güven'in yanında olduğunu dile getirdi.

Twitter hesabından Ozan Güven hakkında paylaşımda bulunan Zeynep Beşerler, "Ozan Güven çok eski arkadaşımdır. Böyle bir canilik yapabileceğine inanmadım. Eğer yaptıysa ve bu kanıtlanırsa en büyük düşmanı olurum. Kadına kalkan eller kırılsın. Kadına şiddete hayır" dedi.

"AMMA TATAVA YAPMIŞSINIZ"

Güven'in sevgilisine şiddet uyguladığına inanmadığını belirten Beşerler, kısa sürede tepkilerin odağı oldu. Binlerce kişi tarafından eleştirilen Beşerler, yeni bir paylaşım yaparak şu ifadeleri kullandı: "Ya amma tatava yapmışsınız. Ne olduğunu bilmiyoruz dedik. Yok kız kendini mi dövdü, o mu oldu, bu mu oldu? Arkadaşım iki tarafı tam dinlemeden ön yargılı olmamak lazım. İş yargıda zaten bekleyip görelim."

Özge Yıldırım
Magazin Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT