1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Zonguldak Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu tepki çekti! Su içen eczane çalışanlarına ceza kesilmesini istedi

Zonguldak Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu tepki çekti! Su içen eczane çalışanlarına ceza kesilmesini istedi

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde koronavirüs salgını denetimine katılan Kaymakam İsmail Çorumluoğlu'nun bir eczanede çalışan personellere maske ve mesafe kuralarına uymadıkları gerekçesiyle tutanak tutulması talimatı verdi. Çalışanların su içtiklerini ifade etmesine rağmen Kaymakam Çakıcı'nın vatandaşları dinlememesi tepkiye neden oldu.

Zonguldak'ın Ereğli ilçesindeki koronavirüs denetimlerine katılan ve bu kapsamda bir eczaneye giren   Kaymakam İsmail Çorumluoğlu müşterinin olmadığı eczanede çay içen personele salgın tedbirleri kapsamında tutanak tutulması talimatını verdi. Daha sonra Kaymakam İsmail Çorumluoğlu," Arkadaşıyla yan yana ve maskesiz olduğu tespit edilmiştir. " diye tutanağa yazılmasını istedi.

"İTİRAZINIZI YAPARSINIZ"

Bunun üzerine eczane çalışanı," Burada masa yok. Özür dileriz, biz su içiyoruz" dedi. Bunun üzerine Kaymakam  Çorumluoğlu, "Siz itirazınızı yaparsınız." diye konuştu.

"TUTANAĞI BANA GETİRİN"

Kaymakam Çakıcı, " Tutanağı tutun, '3 kişinin de maskesiz ve 1 metre arayla oturduğu tespit edilmiştir' diye de tutanağı bana getirin" dedi ve eczaneden ayrıldı.

 

DİNLEMEDEN AYRILDI

Öte yandan Kaymakam  Çorumluoğlu'nun kendilerini ifade etmek isteyen çalışanları dinlemeden ayrılması dikkat çekti.

KAYMAKAM ÇAKICI TEPKİ ÇEKTİ

Söz konusu denetimin anları sosyal medya kullanıcılarının tepkisi çekti. Kullanıcılar kaymakam kelimesini kullanarak binlerce paylaşım yaptı.

Zonguldak Ereğli Kaymakamı Edip Çakıcı tepki çekti! Su içen eczane çalışanlarına ceza kesilmesini istediZonguldak Ereğli Kaymakamı Edip Çakıcı tepki çekti! Su içen eczane çalışanlarına ceza kesilmesini istediZonguldak Ereğli Kaymakamı Edip Çakıcı tepki çekti! Su içen eczane çalışanlarına ceza kesilmesini istediZonguldak Ereğli Kaymakamı Edip Çakıcı tepki çekti! Su içen eczane çalışanlarına ceza kesilmesini istedi

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
1
0
0
1
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT
1 Yorum