1. HABERLER
  2. HAYAT VE YAŞAM
  3. 3 Aralık Star TV Yayın Akışı |Sol Yanım yeni bölümde neler olacak?

3 Aralık Star TV Yayın Akışı |Sol Yanım yeni bölümde neler olacak?

Ekranların sevilen kanalı Star TV 3 Aralık Perşembe yayın akışını sizler için derledik. Güne yeni başlayanların sevdiği program "Demet ve Alişan ile Sabah Sabah" ekranlarda yer alırken, akşamda yeni dizi "Sol Yanım" ikinci bölümüyle seyirci karşısında olacak. İşte Star TV 3 Aralık Perşembe yayın akışı...

3 Aralık Star TV Yayın Akışı |Sol Yanım yeni bölümde neler olacak?

3 Aralık Perşembe Star TV yayın akışı nedir? Bugün Star TV ekranlarında hangi programlar var?  Demet Akalın ve Alişan'ın sunuculuğunu üstlendiği "Demet ve Alişan ile Sabah Sabah" program ile güne başlarken, akşam ise  akşamda yeni dizi "Sol Yanım" ikinci bölümüyle seyirci karşısına çıkacak . İşte 3 Aralık Perşembe Star TV yayın akışı...

3 Aralık Star TV Yayın Akışı |Sol Yanım yeni bölümde neler olcak?

STAR TV 3 Aralık 2020 Perşembe Yayın Akışı

07:00 Mesut Yar ile Bugün
09:45 Demet ve Alişan ile Sabah Sabah
13:15 Gerçeğin Peşinde
16.30 Söz
18.40 Star Haber
20:00 Sol Yanım

SOL YANIM DİZİSİ İLK BÖLÜMDE NE YAŞANDI?

Annesinin bakımıyla ilgilenmenin yanı sıra, lüks bir otelde çalışan ve özel bir üniversitede burslu okuyan Serra; genç yaşına rağmen büyük sorumluluklar üstlenmek zorunda kalmıştır. Aynı üniversitede okuyan varlıklı Kutlusay Ailesi’nin veliahtı Selim ise derslerine olan ilgisizliği ve eğlence düşkünlüğü ile ailesinden ve özellikle babası İhsan Kutlusay’dan tepki görmektedir.

İşten çıkıp derse yetişmeye çalışan Serra, otelde yaşadığı bir olay sonucunda okula limuzinle giderek tüm bakışların üzerinde toplanmasına neden olur. Serra’nın ünü okulda hızla yayılırken, Selim’le tesadüfi tanışmaları ikisinin de yaşamlarını tümüyle değiştirecektir.

3 Aralık Star TV Yayın Akışı |Sol Yanım yeni bölümde neler olcak?

SOL YANIM YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Serra’nın gizemli haline tutulan Burak’ın girişimleri nasıl sonuçlanacak? Burak’a yardım için kolları sıvayan Biricik’in planı ne olacak? Burak’ın Serra’ya ilgisi git gide artarken, Serra ve Selim’in zoraki ders çalışması yeni atışmaları beraberinde getirecek.

Asena ve Selim arasındaki soğuk savaş devam ederken; Biricik’in Kutlusay Malikanesi’ne sürpriz ziyareti Asena’nın yeni planının fitilini ateşleyecek. Selim’e takıntılı biçimde aşık olan Hülya’nın beklenmedik hareketiyle Selim’in okuldaki ünü tehlikeye girecek. Serra, tüm iyi niyetiyle olaya müdahale ederken soyadının itibar kaybından korkan İhsan Kutlusay’ın öfkesi durdurulamayacak. Öte yandan hapishaneden yeni çıkan mahallenin belalısı Barbar’ın dönüşü ile ortalık karışacak.

Damla Korkmaz
Güncel Olaylar Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT