65 yaş ve üzerine sokağa çıkma yasağına yönelik Pegasus'tan açıklama!

65 yaş ve üzeri için sokağa çıkma yasağı gelince, bu sınıra dahil olan vatandaşlar da aldıkları yolculuk biletleri üzerinden endişe duymaya başladı. Hava yolu şirketi Pegasus'tan açıklama geldi.

65 yaş ve üzerine sokağa çıkma yasağına yönelik Pegasus'tan açıklama!

Sokağa çıkma yasağıyla ilgili, Pegasus'tan 65 yaş ve üzerini ilgilendiren açıklama...

Pegasus Havayolları 65 yaş ve üstü vatandaşların sokağa çıkma yasağıyla ilgili duyuru yayımladı. Duyuruda, 30 Nisan 2020'ye kadar olan biletlerin ücretsiz değişiklik ve iade işlemlerinin çağrı merkezinden gerçekleştirilebileceğini belirtti.

30 NİSAN 2020 TARİHİNE KADAR

İçişleri Bakanlığının 65 yaş ve üstü vatandaşların sokağa çıkmasını yasaklamasının ardından Pegasus Havayolları sosyal medya hesabı üzerinden bir duyuru yayımladı. Duyuruda, "Koronavirüsü için alınan tedbirler doğrultusunda 65 yaş üstü vatandaşlar için verilen sokağa çıkma yasağı kararı üzerine yapacağınız 30 Nisan 2020 tarihine kadar olan biletlerinizdeki ücretsiz değişiklik ve iade işleminizi 0850 250 67 02 numaralı çağrı merkezimizden gerçekleştirebilirsiniz. Takdir edersiniz ki; çağrı merkezinde oluşacak olan yoğunluk sebebiyle işlemlerde yavaşlama olabilir, lütfen endişe etmeyiniz. HATIRLATMA: Bilet işlemlerinizi önümüzdeki günlerde de gerçekleştirdiğinizde hiçbir kayıp yaşamayacağınızı belirtmek isteriz. Son başvuru tarihi ise yine; 30 Nisan 2020'dir" ifadeleri yer aldı.

0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡