1. HABERLER
  2. SİYASET
  3. AK Parti Sözcüsü Çelik: Kriz senaryosunu boşa çıkaracağız

AK Parti Sözcüsü Çelik: Kriz senaryosunu boşa çıkaracağız

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik,"Türkiye yükselmeye devam eden güçtür. Her türlü kriz senaryosunu şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da boşa çıkaracağız ve hedeflerimize yürüyeceğiz." dedi.

AK Parti Sözcüsü Çelik: Kriz senaryosunu boşa çıkaracağız

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. Çelik, Türkiye'nin yükselmeye devam eden güç olduğunu belirterek,"Ekonomide, dış politikada, terörle mücadelede, iç politikada, sosyal politikalarda hedeflerimize yürümeye devam edeceğiz. “Millet siyaseti”mize karşı “lejyoner siyaseti” ile karşı çıkanların propagandalarının amacını görüyoruz.

Milletimizin talimatları ile konjonktüre dayanmayan, kalıcı ve sürekliliği olan politikalarla ekonomimizin, güvenliğimizin ve demokrasimizin gücünü garanti altına alan adımları atmaya devam edeceğiz. Milletimiz kendisi için çalışanların yanındadır." ifadelerini kullandı.

AK Parti Sözcüsü Çelik: Kriz senaryosunu boşa çıkaracağız

"HÜKÜMETİMİZ DİMDİK AYAKTADIR"

Çelik, açıklamasının devamında amaçlarının konjonktürel olmayan, gelecek nesiller için kalıcı olan yapıları oluşturmaya devam etmek olduğunu belirterek sözlerini şöyle sürdürdü:

"Kalıcı ve sürekliliği olan kararlarla ekonomimizi milli çıkarlarımızı ve güvenliğimizi teminat altına almaya devam eden politikalar uygulamak siyasi hareketimizin varlık sebebidir. Hükümetimiz Cumhurbaşkanımızın dirayetli yönetimi ile dimdik ayaktadır. Her türlü kriz senaryosunu şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da boşa çıkaracağız ve hedeflerimize yürüyeceğiz.Refah, güvenlik, adalet ve demokratikleşme üreten politikaları her türlü etkiden koruyacak kalıcı imzalar atma yolunda geleceğe kararlılıkla ve güçle yürüyoruz. Siyasetimizi konjonktürel etkilere teslim etmeye çalışan propagandaları yine boşa çıkaracağız."

AK Parti Sözcüsü Çelik: Kriz senaryosunu boşa çıkaracağız

"HÜKÜMETİMİZİ HEDEF ALAN PROPAGANDALARIN AMACINI BİLİYORUZ"

Çelik şunları kaydetti:

"Sürekli kriz senaryolarının emrine girerek, Hükümetimizi ve bakanlarımızı hedef alan propagandaların amacını ve siyasi adresini biliyoruz. Bunları defalarca gördük. Bunların itibarı ve siyasi geleceği yoktur.

Bizim için önemli olan milletimizin talimatlarıdır. Milletimizin her bir ferdinin sesine kulak vermek en yüksek siyasi hassasiyetimiz ve ilkemizdir. Her bir ferdiyle tüm milletimizin sesine kulak vererek, siyasi sözümüzü sadece milletimizin talimatı ile inşa ediyoruz."

"LEJYONER SİYASETİ İLE MÜCADELEMİZ SÜRECEKTİR"

Çelik açıklamalarını şu sözlerle sonlandırdı:

"Lejyoner siyaseti ile Hükümetimizi ve bakanlarımızı hedef alanların ekonomide, güvenlikte ve dış politikada demokrasimizi bağımlı hale getirmeye çalışan sözde politikaları ve propagandaları ile mücadelemiz sürecektir. Ülkemiz büyüktür, siyasetimiz milletimize dayanmaktadır."

 

HABERE YORUM KAT