1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. AK Parti'ye geçen başkanlara rozet Erdoğan'dan

AK Parti'ye geçen başkanlara rozet Erdoğan'dan

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Grup Toplantısında, AK Parti'ye geçen 5 belediye başkanına rozet taktı. Erdoğan, rozet takmasının ardından,"Her hafta katılımlar devam edecek. Şu anda liste kabarık. Kesinleşmeden açıklamayı doğru bulmuyorum "

AK Parti'ye geçen başkanlara rozet Erdoğan'dan

Seçimi kazandığı partide umduğunu bulamayan belediye başkanları AK Parti'ye geçmeye devam ediyor. AK Parti'ye geçme başvuruları kabul edilen 5 belediye başkanı AK Parti'ye geçti. AK Parti'ye geçen belediye başkanlarına AK Parti Grup Toplantısı sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından parti rozeti takıldı.

İŞTE AK PARTİ'YE GEÇEN BELEDİYELER

İYİ Partili Kayseri - İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek

Saadet Partili Osmaniye - Hasanbey ilçesi Belediye Başkanı Selahattin Denizoğlu

CHP’li Osmaniye- Düziçi Böcekli Belediye Başkanı Doğan Öztürk

Bağımsız olan Elazığ - Keban ilçesi Belediye Başkanı Fethiye Atlı

Bağımsız olan Erzurum- Olur Belediye Başkanı Sıddık Demircan

ERDOĞAN:HER HAFTA KATILIMLAR DEVAM EDECEK

Erdoğan, AK Parti'ye geçen başkanlar açıklandıktan sonra gelecek grup toplantılarında partiye yeni isimlerin katılacağını söyleyerek şöyle konuştu;

"Her hafta katılımlar devam edecek. Şu anda liste kabarık. Kesinleşmeden açıklamayı doğru bulmuyorum. Mümkün oldukça Salı günleri grup toplantımızı ihmal etmeyeceğiz. Bu heyecanı beraber yaşayacağız."

AK Parti'ye geçen başkanlara rozet Erdoğan'dan

BÜLENT TURAN AÇIKLAMIŞTI

AK Parti Grup Başkan Vekili Bülent Turan, başka partilerden belediye başkanlarının AK Parti'ye geçeceğini açıklamıştı. Bülent Turan açıklamasında,“Başlıyoruz, her hafta 5 arkadaşımız, her partiden bir belediye başkanımız tören ile AK Parti’ye katılacak. Yüze yakın farklı belediyelerden AK Parti’ye katılım olacak. Birileri kavga ederken AK Parti’nin nasıl büyüdüğünü beraber göreceğiz. AK Parti devlet partisi oldu diyorlar, bir defa devletçi olmak bir şeref. Biz millet ile beraber yürüdük. Bizi devletçilikle suçlayacak en son parti CHP olmalı. Dünya'da hiçbir partinin bankada hissesi yok ama CHP’nin var. Tek partili hayatta İş Bankası hisseleri CHP’nindi. Çok partili sisteme geçildi ama CHP hisseleri, Hazine'ye bırakmadı. CHP sağduyulu bir şekilde meseleye bakıp bu tarihi hareketi ortaya koyar, tüm hisselerinizi hazineye bırakırsa ayakta alkışlarız.” ifadelerini kullanmıştı.

HABERE YORUM KAT