1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Alişan'dan Mahsun Kırmızıgül ile ilgili bomba açıklamalar!

Alişan'dan Mahsun Kırmızıgül ile ilgili bomba açıklamalar!

Ünlü türkücü Alişan oğlu Burak ile Nişantaşı'nda görüntülendi. Alişan 20 yıldır küs olduğu Mahsun Kırmızıgül ile gündemi sarsacak açıklamalarda bulundu.

Alişan'dan Mahsun Kırmızıgül ile ilgili bomba açıklamalar!

Ünlü türkücü Alişan oğlu Burak ile birlikte Nişanrtaşı'nda keyifli bir halde görüntülendi. ile ilgili Güzel havanın tadını çıkaran türkücü, yeni bir şarkı aradığını ve meslektaşlarının iyi bir esere dünyanın parasını verdiğini söyledi. Sonra söz döndü dolaştı yaklaşık 20 yıldır dargın olduğu Mahsun Kırmızıgül’e geldi.

MAHSUN KIRMIZIGÜL HAKKINDA NE DEDİ?

Habercilerin “Müzik hayatına geri dönüyormuş, ne düşünüyorsunuz?” sorusuna önce yanıt vermek istemedi. Sonra dayanamayıp açtı ağzını, yumdu gözünü.

2.jpg

"SEVMEDİĞİM İÇİN..."

Alişan şunları söyledi: “Sevmediğim için hakkında konuşmak istemiyorum aslında. Ama Mahsun çok döndüğü için her yere dönebilir. Yarın sinemaya, ertesi gün başka yere. Baktı para yok, hop yine döner. Onunla hiçbir zaman ağabey-kardeş olmadık”

2.jpg

"HAYATIMDA YERİ YOK"

Alişan daha önce Mahsun Kırmızıgül için “Benim hayatımda hiçbir yeri yok. Ne sevgi duyarım, ne saygı. Zamanında beni, hayranlarını üzerime salmakla tehdit etmişti” demişti.

HABERE YORUM KAT