1. HABERLER
  2. HAYAT VE YAŞAM
  3. Astroloji haftalık burç yorumları: Hande Kazanova ile haftalık burç yorumları 29 Kasım - 5 Aralık 2021| Aslanlar bu hafta aşkla besleneceksiniz! Yaylar yılın en önemli haftalarından birindesiniz, ok yaydan çıkacak!

Astroloji haftalık burç yorumları: Hande Kazanova ile haftalık burç yorumları 29 Kasım - 5 Aralık 2021| Aslanlar bu hafta aşkla besleneceksiniz! Yaylar yılın en önemli haftalarından birindesiniz, ok yaydan çıkacak!

Haftalık burç yorumları meraklıları tarafında araştırılmaya devam ediyor. 29 Kasım - 5 Aralık 2021 haftasında burçlar bize neler söylüyor. Hangi burcu neler bekliyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçlarını bugün neler bekliyor?

Astroloji haftalık burç yorumları: Hande Kazanova ile haftalık burç yorumları 29 Kasım - 5 Aralık 2021| Aslanlar bu hafta aşkla besleneceksiniz! Yaylar yılın en önemli haftalarından birindesiniz, ok yaydan çıkacak!

Haftalık burç yorumlarına göre 29 Kasım - 5 Aralık 2021 haftasında bizi nelerin beklediğini, Aşk, iş para konularında hangi burçların bugün daha şanslı olacağını siz değerli okuyucularımıza sunuyoruz. Burçlar hakkında merak ettikleriniz ve haftalık burç yorumlarına haberimizden ulaşabilirsiniz..

koc-001.jpg

HAFTALIK KOÇ BURCU YORUMLARI 29 KASIM - 5 ARALIK 2021 

Sevgili Koç; bu hafta ilişkileriniz ön planda olacak. Hayatınızda biri yoksa yeni biriyle ilişkiye başlayabilirsiniz. Kariyer ile ilgili önemli atılımlar içinde olacak ve doğru adımlar atmayı başaracaksınız. Geleceğe yönelik isteklerinizi bu pazartesi sabah saatlerinde gökyüzüne dilemeyi unutmayın, güzel karşılıklar alacaksınız.  

bo-003.jpg

HAFTALIK BOĞA BURCU YORUMLARI 29 KASIM - 5 ARALIK 2021  

Sevgili Boğa; haftaya biraz moralsiz ve isteksiz başlayabilirsiniz fakat hemen kendinizi toparlamayı başaracaksınız. Salı ve çarşamba günleri iş hayatınızda yüksek atımlara kalkışabilirsiniz. Maddiyatla ilgili hızlı gelişmeler hayatınızın merkezine yerleşecek. Beklediğiniz bir para, sizden çıkacak bir para farketmeksizin bu konular önem kazanacak. Eğer doğru adımlar atmadıysanız neleri yapıp yapmayacağınızı çok net göreceksiniz. 31 Aralık civarı bu konularla ilgili haberler gelebilir.

ik-003.jpg

HAFTALIK İKİZLER BURCU YORUMLARI 29 KASIM - 5 ARALIK 2021 

Sevgili İkizler; bu hafta aşka, keyfe, mutluluğa odaklı olacaksınız. Hoşlandığınız insanla daha çok vakit geçirip ardından ailenizle ve sağlığınızla ilgileneceksiniz. Var olan sıkıntılarınızdan bu hafta kurtulacağınızı göreceksiniz. Sevdiğiniz kişiyle gelecek planları devreye girecek ve bazı adımlar atacaksınız. Sevgilinizin ailesiyle ve akrabalarıyla bir araya gelerek onları hayatınızın içine alabilirsiniz. Kariyer alanınızda kendi içinize dönmüş olabilirsiniz, fakat sağlam adımlar atmaya başlayacaksınız. 31 Aralık civarı önemli kararlar alacağınız ve sürdüreceğiniz 6 aylık bir sürece girmiş bulunacaksınız. Aşk, iş veya alacağınız her önemli karar farketmeksizin bu süreçten sonra sonuçlarını göreceksiniz.

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

HAFTALIK YENGEÇ BURCU YORUMLARI 29 KASIM - 5 ARALIK 2021 

Sevgili Yengeç; bu hafta evinize, ailenize vakit ayıracaksınız ve bu size keyif verecek. İşle ilgili sıkıntıya düşebilirsiniz ama çözüm odaklı davranıp durumu kurtaracaksınız. İşteki sorumluluklara daha fazla sarılıp yola emin adımlarla devam edeceksiniz. 1 Aralık çarşambadan sonra yaratıcılığınız devreye girecek. Önümüzdeki 6 ay boyunca sağlığınızla ilgili konular hayatınızın merkezine yerleşebilir. Bacak bölgesi, kalça ve uyluk kısmı, huzursuz bacak sendromu gibi hastalıkla açık olabilirsiniz. İşle ilgili bir beklenti içine girdiyseniz hızlı gelişmeler karşınıza gelebilir. 31 aralığa dikkat!

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

HAFTALIK ASLAN BURCU YORUMLARI 29 KASIM - 5 ARALIK 2021 

Sevgili Aslan; haftaya para işlerinizi elinize alarak başlayacaksınız. Yakın çevrenizdeki insanlarla daha çok iletişim halinde olacak ve ortaya çıkan sorunları çözmede adeta bir ara bulucu olacaksınız.  Bu hafta aşk hayatınızla ilgili çok önemli gelişmeler yaşayacaksınız. Bu hafta kendinizi güçlü hissedecek ve sağlam adımlar atacaksınız. Güçlü insanlar tarafından bir takım destekler görebilirsiniz. Yaz dönemi parasal konularda ipin ucunu iyice kaçırmış olabilirsiniz ama maddi konularda yaratıcı ve sezgisel yönleriniz ortaya çıkacak. Güneş tutulması aşk evinizde oluşacak. Bu dönem sonrası aşk karşınıza gelecek, hayata aşkla bakacak, sizi aşkla besleyen işler peşinden koşmaktan mutluluk duyacaksınız.

bas-001.jpg

HAFTALIK BAŞAK BURCU YORUMLARI 29 KASIM - 5 ARALIK 2021 

Sevgili Başak: haftaya biraz negatif başlayacaksınız ama kendinize ayıracağınız ve kendinizi yükseltebileceğiniz zamanınız olacak, bu süreyi verimli geçirmeniz iyi olabilir. Bu dönemde hayatın keyfini çıkarmak isteyecek ve biraz para harcamak isteyebilirsiniz. Ailenize verdiğiniz sözleri tutabilir ve aile ortamında adım atacağınız konularda hayat sizi destekliyor olacak. İlişkiler ile ilgili alanda daha anlayışlı ve hoşgörülü davranacaksınız. Bu hafta alacağınız kararları gerçeklerden çok da uzaklaşmadan devreye sokabilirsiniz. 6 aylık dönemde aileniz hayatınızın merkezinizde olacak. Ne yapmanız gerektiğini yaşayarak öğreneceksiniz. Şimdiye kadar fazlasıyla hata yapmış ve bunları önemsemediyseniz artık bunları yapmamanız gerektiğini anlayacaksınız.

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

HAFTALIK TERAZİ BURCU YORUMLARI 29 KASIM - 5 ARALIK 2021 

Sevgili Terazi; bu hafta oldukça şanslı bir sürece giriyorsunuz. Çok çabuk kararlar alıp çok çabuk adımlar atmaya başlayacaksınız. Dijitalde bir iş ile uğraşıyorsanız önemli konular hayatınıza girebilir. Yakın çevrenizden bir insanla tanışabilir ve onunla uzun soluklu bir ilişki yaşayabilirsiniz. Yada hayatınızda uzun süreli bir ilişkiniz varsa, partnerinizin yakın çevresiyle aranız çok daha iyi olacak. Bu hafta kafa karışıklıkları yaşayabilirsiniz. Son bir buçuk yılda yaptığınız hataları fark ettiğiniz için bu hafta neleri yapmanız gerektiğini çok net gördünüz ve hala aynı hatalarla yolunuza devam etmemeniz gerektiğini anlayacaksınız.

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

HAFTALIK AKREP BURCU YORUMLARI 29 KASIM - 5 ARALIK 2021 

Sevgili Akrep; bu hafta sizin için fazlasıyla hareketli geçecek. Parasal konularda yaşadığınız sıkıntıların üstünden geleceğiniz bir sürece ilerleyeceksiniz ve bu konuda aile bireylerinden oldukça fazla destek alacaksınız. Bu dönem yaptığınız anlaşmalardan oldukça kar elde edeceksiniz. Son bir buçuk yıldır para konularında zorlanmış durumdaydınız fakat yaptığınız hataları nokta atışı yaparak farkedecek ve vir daha kolay kolay bu hatalara düşmeyeceksiniz. Yılbaşı öncesi elinize para da geçebilir, beklemede kalın!

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

HAFTALIK YAY BURCU YORUMLARI 29 KASIM - 5 ARALIK 2021 

Sevgili Yay; haftaya hareketli bir şekilde başlayacaksınız. Organizasyonlara, etkinliklere ve arkadaşlarınızın olduğu kalabalık ortamlarda olacaksınız. Sizin için önemli haftalardan bir tanesi. Çünkü sizin burcunuzda bir tutulma gerçekleşecek. Eğer doğum tarihiniz 1,2,3,4,5,6,7,8 Aralıksa bu tutulma hayatınızda çok önemli değişikler yapabilir. İş, aşk, ve alacağınız önemli karaları doğrudan etkileyecek. Eğer yükseleniniz de yay ise bu etki altında olacaksınız. Hayatınızda sevdiğiniz insana göre pozisyonlar aldığınız, onun için neleri göze aldığınızı bu tutulma ile göreceksiniz. Bu dönem bacak, kalça bölgesi ağrıları sizi yorabilir. Evrenin pozitif yönüne güvenin ve iyi dileklerde bulunun, bu hafta tam zamanı! Ev aile ve yuva alanlarınızda artık daha fedakarca hareket edeceksiniz. 

og-001.jpg

HAFTALIK OĞLAK BURCU YORUMLARI 29 KASIM - 5 ARALIK 2021 

Sevgili Oğlak; bu hafta kariyer ve meslek hayatınızda hızlı gelişmeler ve anlaşmalar yaşayabilirsiniz. Sorun yaşadığınız alanlarda da hızlı bir şekilde çözüme gideceksiniz. İletişimsel işlerinizde daha sezgisel ve yaratıcı olacaksınız. Tam güneş tutulması sizin kadersel alanınızda gerçekleşecek. Şartlar koşullar sizin elinizde olmayacak. Ruhsal yönden kendinizi ne kadar beslediniz? bu tutulma ile bir çok konu ile yüzleşeceksiniz. Partnerinizin hayatı ile ilgili konu ve olaylar hayatınızda yer alabilir. Hayatın akışına kendinizi bırakın şatları ve koşulları çok fazla zorlamayın.

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

HAFTALIK KOVA BURCU YORUMLARI 29 KASIM - 5 ARALIK 2021 

Sevgili Kova; haftaya parasal konularla başlıyorsunuz. Önemli insanlardan önemli haberler alabilirsiniz. İşinizde kafanız daha çok dışarıda olabilir fakat doğru adımlar atabilirsiniz. Sorun ve sıkıntılarınızı arkadaşlarınızdan göreceğiniz destekle aşacaksınız. Tam güneş tutulması sizin sosyal çevrenizde olacak. 6 ay boyunca hayatınızın merkezinde arkadaşlarınız ile ilişkileriniz söz konusu olacak.

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

HAFTALIK BALIK BURCU YORUMLARI 29 KASIM - 5 ARALIK 2021 

Sevgili Balık; haftaya parasal konularla başlayacak ve gezme ve keyifli aktiviteler ile sonlandıracaksınız. Evlilik konusunda kalbinizden dilediğiniz kişi ile ilgili alacağınız karar gündeminize gelebilir. Haftanın ortasında kariyer ve iş konusunda disiplinli davranarak işlerinizi çok kolay alacaksınız. Hayatınızla ilgili önemli girişimlerinizde artık daha iyimser hareket edebilirsiniz. Tam güneş tutulması kariyerinizde etkili olacak. Önünüzdeki 6 boyunca iş hayatınızda daha önce yaşadığınız hatalara tekrar düşmeyeceksiniz.

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

 

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA NASIL YAPILIR?

Yükselen burç tablosu nedir? Yükselen burç tablosu ne işe yarar? Yükselen burç tablosu çok fazla efor sarf etmeden yükselen burcunuzu bulmanızı sağlayacak bir tablodur. Tabla aracılığı ile doğduğunuz tarih ve doğduğunuz saati de kullanarak rahatça yükselen burcunuzu bulmanızı sağlayan yükselen burç tablonuz, size yükselen burcunuzun hangi burç olduğu bilgisini verir. Yükselen burcu hesaplamalarında dikkat edilemeyen şeyler çoğu zaman oluyor dolayısı ile bireyler yükselen burçlarını yanlış hesaplıyorlar. Yükselen burç tablosu sayesinde bireyler yanlış hesaplama risklerini yok ederek direkt olarak yükselen burçlarını öğrenebilmektedir. Peki bu dikkat edilmeyen ve yükselen burcu yanlış hesaplayabilmenize yol açabilecek durumlar nelerdir? Bunlardan bir tanesi yaz saati uygulamasıdır. Eğer doğduğunuz dönemde yaz ve kış saati uygulamaları başladı ise,ve eğer siz bu saat dilimlerinin değişikliğinden dolayı doğum saatinizde oluşan farklılıkları hesaba katmadan doğum saatinizi kaydetmiş iseniz, yüksek bir ihtimal ile yükselen burcunuzu da yanlış hesaplayacaksınız demektir. Bir diğer önem vermeniz gereken şey ise yükselen burç da hangi konumda doğduğunuzda önemli olduğudur. Yükselen burcunuz, doğduğunuz dönemde hangi burç ufuktan yükseliyordu, işte buna bakılarak yükselen burç hesaplanır. Dünya yuvarlak olduğundan dolayı ise doğduğunuz konuma göre ufuktan hangi burcun yükseldiği bilgisi de değişmektedir.

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

İLİŞKİLERDE BURÇ UYUMU

Astroloji meraklıların en çok aradıkları konuların başında gelen ise ilişkilerde hangi burçların uyumlu olduğu yönünde. Peki hangi burçlar birbiriyle uyumlu? Akrep burcu ile ilişki yürütülebilir mi? Hangi burç ilişkide daha baskın karakterdir? İşte merak ettiğiniz soruların cevabı..

Sevdiğiniz Koç burcu ise, karşınızda beklemeyi sevmeyen, istediğini almak için tüm enerjisiyle savaşan ve sizin de böyle olduğunuzu varsayarak, size çok danışmadan beklemeden hareket eden sabırsız bir model vardır. Spor yapmayı hareket halinde olmayı yeni şeyler denemeyi canı ne istiyorsa onu yapmayı isteyen dinamik biri… o yüzden ona kendinizi ifade etmeli, neyi isteyip istemediğinizi söylemelisiniz. Onun durup sizin neyi arzuladığınızı anlamasını beklemeyin. Onu yavaşlatacak şeyleri sevmediğini hatırlayarak, onun hızına temposuna enerjisine uyum sağlamaya çalışın. Eğer sizin de burcunuz Koç, Aslan, Yay, İkizler, Kova ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Yengeç, Terazi ve Oğlak burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size çok şey öğreten aynı zamanda geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En zorlu deneyimi balık, akrep, başak ve boğa burçları yaşayabilir. Onlara çok yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi anlamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanın farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz Boğa burcu ise, yemesine içmesine keyfine rahatına düşkün sakin bir model vardır karşınızda. Sevdikleriyle temas halinde olmaktan, dokunulmaktan dokunmaktan hoşlanır. Onu mutlu eden şey; yanında olmaktan huzur ve keyif aldığı insanlarla zaman geçirmektir. Onu strese sokan, kaybetme korkusunu tetikleyen; ilişkiler, heyecanlar, arayışlar, riskler içinde olmaz. Sosyalleşmek ya da yeni yerler görmek için değil doğanın ve yaşamın keyfine varmak, hissetmek için gezer dolaşır. Sosyal medyayı kullanmaktan kaçınır çünkü huzurunu bozacak insan ve olaylardan uzak durmayı tercih eder. Keyfine düşkünlüğü ve inadı meşhurdur. Eğer sizin de burcunuz Boğa, Başak, Oğlak, Yengeç, Balık, Terazi ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Aslan, Akrep ve Kova burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size çok şey öğreten aynı zamanda geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En zorlu deneyimi ikizler, koç, yay burçları yaşayabilir. Onlara çok yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi anlamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanın farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz İkizler burcu ise, tatlı dilli esprili meraklı sohbeti hiç bitmeyen bir modelle birliktesiniz. Hem zihni hem de bedeni hareketi dinamizmi sever, yeni şeyler öğrenmek araştırmak bilmek konuşmak anlatmak en büyük hobisidir. Yüksek ihtimalle İyi bir dinleyici olmadığından sizin ne demek istediğinizi anlamakta zorlanabilir, pes etmeyin odaklanın göz teması kurun ve sözünüzü tekrar edin. Yorulmak bilmediğinden onu yavaşlatan tekrara düşüren bir ilişki arkadaşlık onu sıkabilir. Aktif ve çok yönlüdür, çok sayıda kişiyle temas halinde olmayı arzular. Sosyal medyada aktiftir, telefonu ve kitabı elinden düşmez. Arkadaşlarıyla görüşmesini engellemeye çalışmak, ona yasaklar koymaya çalışmak büyük bir hata olur. Eğer sizin de burcunuz ikizler, Terazi, Kova, Aslan, Koç ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Yay, Başak ve Balık burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size çok şey öğreten aynı zamanda geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En zorlu deneyimi Boğa, Yengeç, Akrep ve Oğlak burçları yaşayabilir. Onlara çok yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi anlamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanın farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz Yengeç burcu ise, halinizden anlayan sizi düşünen incitmekten kaçınan yanınızda iken kendini güvende hisseden ve en çok da sizinle bu yüzden beraber olan biriyle birliktesinizdir. “İyi günde kötü günde” teması yengeçler için hala geçerliliğini korumaktadır, şüpheniz olmasın. Fakat sizden aynı oranda ilgi, güven, sevgi ve şefkat bekler, düşünüldüğünü bilmek ister. Ona özel hediyeler, küçük ayrıntılar, sevgi sözleri bekler. Bu ayrıntıları atlarsanız, onu sevdiğinizi belli etmezseniz; kabuğuna kapanıp sizden uzaklaşır, ilişkiden kendini çekebilir. Ta ki siz gelip durumun farkında olduğunuzu belli edip gerekli ayarlamaları yapana kadar. Eğer sizin de burcunuz Yengeç, Balık, Akrep, Başak, Boğa ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Terazi, Oğlak, Koç burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size çok şey öğreten aynı zamanda geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En zorlu deneyimi ikizler, aslan, yay, kova burçları yaşayabilir. Onlara çok yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi anlamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanın farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz Aslan burcu ise, acaba onu ne mutlu eder? ya da neyden hoşlanır? diye düşünmenize detaylı araştırma yapmanıza gerek yok.  Aslan zaten kendini belli eder. Samimi içten eğlenmeyi ve yaşamayı bilen, canınıza can katan, lider bir kişilik ile birliktesiniz. Ona karşı dürüst olun, dolambaçlı yollar kullanmayın. Onun egosunu ve özgüvenini olumlu yönde destekleyecek davranışlarda bulunun. Sık sık göz teması kurun, dikkatinizin onda olduğunu hissettirin. Eğer eleştirecekseniz önce iyi taraflarından başlayın, sonra sadede gelin. Sizi mutlu eden ve önemli olan konular her ne ise, ona detaylıca anlatın ki sizi kendi gibi sanıp istediklerinin peşinden sürüklemeye kalkmasın. Eğer sizin de burcunuz Koç, Aslan, Yay, Terazi, İkizler ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Akrep, Kova ve Boğa burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size çok şey öğreten aynı zamanda geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En zorlu deneyimi yengeç, başak, oğlak ve balık burçları yaşayabilir. Onlara çok yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi anlamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanın farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz Başak burcu ise, size her an yardıma desteğe ve bakıma hazır bir modelle birliktesiniz. Sizin geliştiren iyileştiren varsa aksayan sorun çıkaran işlerinizi-ilişkilerinizi onarmak için tavsiyeler vermeye can atan bir sevgili. Gözlem ve idrak kabiliyeti çok yüksek, pratik, yeri geldiğinde de bir “geyşa”. Onu en çok iğreti eden, sizden uzaklaştıran şey önerilerini dikkate almamanız olacaktır. Ayrıca uzun süre bir konuda karar alamayan, net olamayan belirsiz durum ve ilişkiler onu yorar. Ona karşı net olun, evetlerinizi ve hayırlarınızı detaylı anlatın ki sizin adınıza düşünüp durmasına gerek kalmasın. Günü birlik, yüzeysel, güven vermeyen ilişkiler kurmaya yanaşmaz, unutmayın. Eğer sizin de burcunuz Boğa, Başak, Oğlak, Yengeç, Akrep ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Yay, Balık ve İkizler burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size çok şey öğreten aynı zamanda geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En zorlu deneyimi Aslan, Terazi, Koç ve Kova burçları yaşayabilir. Onlara çok yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi anlamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanın farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz Terazi burcu ise oldukça zarif, hem sizin hem de çevresindeki diğer insanların isteklerine ve seçimlerine karşı oldukça duyarlı biriyle birliktesinizdir. Onun için çok rahatsız edici olmadıkça yaptığınız programa ve akışa uyar, sorun çıkarmaz. Daha çok problem çözen, orta yolu bulmaya çalışan biridir. Etrafını güzelleştirmeye bayılır, bunu müzikle sözle edebiyatla moda veya sanatla yapıyor olabilir. En büyük sıkıntısı, huzurunun yani içindeki hassas dengenin bozulmasıdır. İdare eden görmezden gelen pek belli etmeyen bir yanı vardır. Dikkat edin, eğer bu moda kayarsa bilin ki bu sıkıntı bir yerden patlak verecek, büyük ihtimalle önemsiz bir konudan. Onun, size verdiği öncelik ve ilgi kadar sizde ona vermeyi ihmal etmeyin. “Fark etmez, sorun yok, olsun, sen nasıl istersen” ifadelerini dikkatli okuyun, belki fark ediyordur. Eğer sizin de burcunuz ikizler, Terazi, Kova, Aslan, Yay, Boğa ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Koç, Yengeç ve Oğlak burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size çok şey öğreten aynı zamanda geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En zorlu deneyimi Akrep, Başak, Balık burçları yaşayabilir. Onlara çok yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi anlamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanın farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz Akrep burcu ise, sizi baştan aşağıya taramış, olumlu olumsuz özelliklerinizi, güçlü zayıf yanlarınızı hafızaya almış biriyle birliktesiniz. Onu kandırmanızın, yüzeysel davranmanızın, dikkat edeyimde açığımı yakalamasın uğraşlarının bir faydası yok! Dürüst olun. Eğer seviyorsanız korkmayın ondan J zira akrep çok vefalı sadık duyarlı elinde avucunda ne varsa veren bir modeldir. Ancak kandırılmaya ve kullanılmaya gelemez. Akreple yaşanan tutkulu ve samimi bir aşk, öfkeli bir ilişkiye güç savaşına dönüşebilir ve akrep kaybetmeyi hiç sevmez. Sizinle beraberse onun yaşamına kattıklarınızın değerini biliyordur. Ama bir akrep’e karşı da güçlü durmayı, sınırlarınızı çizmeyi, nerde başlayıp nerde bittiğinizi de göstermeniz lazım. Ondan ayrı program yapabilir misiniz?, gün içinde yaşadığınız şeyleri detaylı anlatmadan geçebilir misiniz? pek emin değilim, önce bir konuşun derim. Eğer sizin de burcunuz Yengeç, Balık, Akrep, Başak, Oğlak ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Boğa, Kova ve Aslan burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size çok şey öğreten aynı zamanda geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En zorlu deneyimi Terazi, Yay, Koç ve İkizler burçları yaşayabilir. Onlara çok yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi anlamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanın farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz Yay burcu ise, deli dolu ağız dolusu gülen kıpır kıpır bir modelle birliktesiniz. O hayata nerden bakılması gerektiğini iyi bilir, vizyonerdir. Yaşamın ve insanların Güzel taraflarını görür, fark eder. Ona göre gezecek görecek yaşanacak öğrenilecek konuşup tartışılacak tecrübe edilecek çok şey vardır yaşamda. O yüzden böyle bir modeli sınırlamaya kalkmayın, çabanız beyhude olur. Onunla birlikte yaşamadan keyif almayı öğrenin. Acil durumlarda dikkatini çekmek ve onu uyarmak için; merakını uyandıran ifadeler kullanın. Öğrenmeye ve yeni uğraşlar hobiler edinmeye açık olduğunuzu gösterin. Çünkü o, hareketli dopdolu bir yaşam arayışındadır. Eğer sizin de burcunuz Koç, Aslan, Yay, Terazi, Kova ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat İkizler, Balık ve Başak burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size çok şey öğreten aynı zamanda geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En zorlu deneyimi Akrep, Oğlak, Yengeç ve Boğa burçları yaşayabilir. Onlara çok yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi anlamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanın farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz Oğlak burcu ise, sadece kendinin değil hayatın da sorumluluğunu sırtlanmış giden bir modelle birliktesiniz. Ona göre yaşamak çok ciddi bir iştir, sevmek de öyle! Yaşam modeline, aile terbiyesine uyumlu olmayan biriyle beraber olmaktan kaçınacaktır. Tek gecelik ilişkiler, emek harcamadan kurulmuş bağlar ona samimi gelmez. Onun önceliklerine ve emeğine saygı göstermeniz, onu ciddiye almanız çok önemli. Kendini güvende hissetmek ve ayaklarını yere sağlam basmak isteyen bu modelin güvenini ve takdirini kazanırsanız, onun hayatla dalga geçen keyifli yanıyla da karşılaşabilirsiniz. Zorlukları beraber aşacağınız bir yol arkadaşı da kazanmış olursunuz. Eğer sizin de burcunuz Boğa, Başak, Oğlak, Akrep ve Balık ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Koç, Yengeç ve Terazi burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size çok şey öğreten aynı zamanda geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En zorlu deneyimi Yay, Kova, İkizler ve Aslan burçları yaşayabilir. Onlara çok yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi anlamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanın farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Günlük burç yorumları 6 Haziran Cumartesi 2020

Sevdiğiniz Kova burcu ise, hayatta kendi merkezini belirlemiş,  “evet ve hayırları” net olan ama bir o kadar da diğerlerine karşı hoşgörülü ve anlayışlı bir modelle birliktesiniz. Her konuda konuşabilen, herkesle zaman geçirebilen, hümanist, keyifli, eğlenceli, muzip biridir kova burcu. Onun için bir ilişkide arkadaşlık dostluk çok önemlidir. Arkadaşça ve özgür bir yaklaşım sergileyen, birbirlerinin tercihlerine saygı gösteren ve yeniliğe açık bir ilişkide mutlu olabilir ancak. Kendi başına ayakta durmak temasını çok önemser, bağımlı sürekli iç içe dip dibe “sensiz yapamam” ilişki modellerini sevmez. Aşkta kendini sınırlanmış hissetmek, belli kurallar ve yasakların olduğu bir ilişki modeli onun dengesini bozar. İnatçı asi ele avuca sığmayan bir moda girer, en iyisi onu çok sıkmayın. Eğer sizin de burcunuz ikizler, Terazi, Kova, Koç ve Yay ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat Aslan, Boğa ve Akrep burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size çok şey öğreten aynı zamanda geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En zorlu deneyimi Balık, Oğlak, Yengeç ve Başak burçları yaşayabilir. Onlara çok yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi anlamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanın farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

Sevdiğiniz Balık burcu ise, bir yandan işkolik bir yandan da melankolik olan bir modelle birliktesinizdir. Bu nasıl olur demeyin çünkü balık burcunun simgesi birbirine ince bir bağla bağlı iki balıktır. Biri hayatın gerçeklerinin farkında iken (geçim derdi, sorumluluklar, engeller, para sıkıntısı, ödemeler…) bir diğeri hayatı yaşama, anda olma, her şeyin yolunda ve tam olduğu inancı içindedir (tembelliğe, bırakmaya meyillidir). Sanatsal ve artistik bir ruha sahip,  duyarlı biridir. Yardıma ihitiyacı olanın, derdi olanın, sevgiye ihtiyacı olanın yanındadır. Sizle beraber olmak için fedakarlıktan kaçınmaz, size inanıyor ve güveniyorsa, sevginiz onu çoğaltıyorsa sorun yok. Ona özel zaman harcamayı ihmal etmeyin, ayrıca onu zaman zaman yalnız bırakın ki kendini şarz edebilsin. Eğer sizin de burcunuz Yengeç, Balık, Akrep, Oğlak, Boğa ise ona uyum sağlamanız daha kolay olacaktır. Fakat İkizler, Yay ve Başak burcu iseniz birbirinizle çatıştığınız ve size çok şey öğreten aynı zamanda geliştiren ve tamamlayan bir ilişkiniz olabilir. En zorlu deneyimi Kova, Koç, Aslan ve Terazi burçları yaşayabilir. Onlara çok yabancı gelen, konfor alanlarını ve düzenlerini bozan bu enerjiyi anlamak ve ilişkilerini sürdürebilmek için; karşıdaki insanın farklılıklarına saygı göstermeyi öğrenmeliler.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
0
0
0
0
1
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT