1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Atiye dizisine sürpriz transfer! Selma Ergeç, Atiye kadrosuna dahil oldu!

Atiye dizisine sürpriz transfer! Selma Ergeç, Atiye kadrosuna dahil oldu!

Netflix'in yerli dizisi Atiye'nin 3.sezon çekimlerine geçtiğimiz günlerde başlanmıştı. Dizinin başarılı oyuncu kadrosuna ünlü bir isim daha dahil oldu. Başarılı oyuncu Selma Ergeç Atiye'nin 3. sezonunda izleyicilerin karşısına çıkacak. Peki, Atiye yeni sezon ne zaman başlayacak? Selma Ergeç kimdir? İşte tüm detaylar…

Atiye dizisine sürpriz transfer! Selma Ergeç, Atiye kadrosuna dahil oldu!

İlk sezonu ile büyük beğeni toplayan Netflix'in Türk yapımı dizisi Atiye'nin 3. sezonu için Selma Ergeç sürprizi geldi. Atiye’nin 2. sezonunun Eylül ayında ekrana gelmesi bekleniyor. Atiye 3. ve final sezonu çekimleri ise hız kesmeden devam ediyor. 

Atiye dizisine sürpriz transfer! Selma Ergeç, Atiye kadrosuna dahil oldu!

Yeni bölümleri heyecanla beklenen dizinin kadrosuna yeni oyuncular katıldı. Sevilen oyuncu Selma Ergeç, Göbeklitepe’de gizemli bir cam ustası olan Umut karakteriyle izleyici ile buluşacak.

Atiye dizisine sürpriz transfer! Selma Ergeç, Atiye kadrosuna dahil oldu!

Atiye dizisine katılan bir başka isim ise çocuk oyuncu, Lara Tonka oldu. Tonka dizide Atiye ve Erhan’ın kaderlerini değiştirecek Aden’i canlandıracak.

Başrollerini Beren Saat ve Mehmet Günsür’ün paylaştığı kadrosunda Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Tim Seyfi, Civan Canova, Meral Çetinkaya ve 2. Sezonda kadroya dahil olan Senan Kara gibi birbirinden değerli isimlerin yer aldığı Atiye’nin 3. sezon konusu ise şöyle;

Bu güne kadar çıktıkları yolculuklarda kendilerini keşfetmeyi başaran Atiye (Beren Saat) ve Erhan’ı (Mehmet Günsür) şimdi çok daha zor bir serüven bekliyor. Geçmişlerine ait tüm sırlara sahip küçük bir kız çocuğu beklenmedik bir şekilde hayatlarına girer.

Atiye dizisine sürpriz transfer! Selma Ergeç, Atiye kadrosuna dahil oldu!670

Bu gizemli kızın rehberliğinde yeni bir maceraya atılan Atiye ve Erhan geçmiş ve geleceğin tüm sırlarını birlikte çözmeye çalışacaklar. 3. sezonda Atiye’nin soyunun izleri, bizi Göbeklitepe’nin sırrına götürecek ve bu sır dünyanın geleceğini belirleyecek.

Özge Yıldırım
Magazin Editörü
HABERE YORUM KAT