1. WEB TV
  2. MAGAZİN
  3. Babil 10. bölüm fragmanı yayınlandı | İrfan'dan büyük itiraf!

Babil 10. bölüm fragmanı yayınlandı | İrfan'dan büyük itiraf!

Herkes tarafından merakla beklenen Babil 10. bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan yeni bölüm fragmanında İrfan, Eda'ya saadet zinciri kurduğunu ve her an yakalanabileceğini itiraf ediyor. Diğer yandan ise İlay, Süleyman'a rest çekerek ayrıldığını söylüyor

STAR TV ekranlarının sevilen dizisi Babil 10. bölüm fragmanı yayınlandı. Herkesin merakla araştırdığı yeni bölüm fragmanı ve daha fazlasını haberimizde bulabilirsiniz.

BABİL DİZİSİ KONUSU

Efsaneye göre Babil Kulesi dik başlılığı temsil etmektedir. Anlatılanlara göre insanoğlu güçlerini birleştirerek Tanrıya ulaşmaya çalışır ancak bunu başaramaz. Ardından zamanla bu insanların dilleri birbirinden ayrılır ve aralarında anlaşamazlar.Dizi de ise düzene karşı çıkan akademisyen İrfan’ın hikayesi anlatılacaktır. İrfan prestijli bir üniversitede ekonomi alanında ders veren idealist bir profesördür. Günün birinde işinden olur. Ancak İrfan’ın oğlu pahalı bir tedavi gerektiren ölümcül bir hastalığa yakalanır.

Akademi de kara listeye alınan, vasıf gerektirmeyen işler dahi bulamayan İrfan çaresiz durumda kalır. İrfan ve arkadaşı Egemen para toplamak için emlak sektöründe bir sahtekârlığa girişirler. Kısa sürede başarılı olurlar ama kazık attıkları mafya nedeniyle her şeylerini kaybederler. Ardından ikili başka bir sahtekârlığa girişirler ancak bu çalışmalar ikili ve eşleri arasında üstü örtülü sırların ortaya çıkmasına sebep olur. 

Babil 10. bölüm fragmanı yayınlandı | İrfan'dan büyük itiraf!

BABİL DİZİSİ OYUNCULARI

Halit Ergenç (İrfan)

Ozan Güven (Egemen)

Aslı Enver

Birce Akalay

Nur Fettahoğlu

Fuat fatih Odabaşı

Mesut Akusta  

 

21 Mart 2020 Cumartesi 08:36
VİDEOYA YORUM KAT
Benzer Videolar