1. WEB TV
  2. MAGAZİN
  3. Babil 9. bölüm fragmanı yayınlandı | İrfan ve Eda boşanıyor mu?

Babil 9. bölüm fragmanı yayınlandı | İrfan ve Eda boşanıyor mu?

Herkes tarafından merakla beklenen Babil 9. bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan yeni bölüm fragmanında İrfan'ın oğlu Deniz ameliyattan çıkıyor ve kendine geliyor. Diğer yandan ise İrfan oğlunun kurtulmasının ardından radikal bir karar alıyor. İrfan'ın avukatına verdiği dilekçeyi okuyan Eda çılgına dönüyor.

STAR TV ekranlarının sevilen dizisi Babil 9. bölüm fragmanı yayınlandı. Herkesin merakla araştırdığı yeni bölüm fragmanı ve daha fazlasını haberimizde bulabilirsiniz.

BABİL DİZİSİ KONUSU

Efsaneye göre Babil Kulesi dik başlılığı temsil etmektedir. Anlatılanlara göre insanoğlu güçlerini birleştirerek Tanrıya ulaşmaya çalışır ancak bunu başaramaz. Ardından zamanla bu insanların dilleri birbirinden ayrılır ve aralarında anlaşamazlar.Dizi de ise düzene karşı çıkan akademisyen İrfan’ın hikayesi anlatılacaktır. İrfan prestijli bir üniversitede ekonomi alanında ders veren idealist bir profesördür. Günün birinde işinden olur. Ancak İrfan’ın oğlu pahalı bir tedavi gerektiren ölümcül bir hastalığa yakalanır.

Akademi de kara listeye alınan, vasıf gerektirmeyen işler dahi bulamayan İrfan çaresiz durumda kalır. İrfan ve arkadaşı Egemen para toplamak için emlak sektöründe bir sahtekârlığa girişirler. Kısa sürede başarılı olurlar ama kazık attıkları mafya nedeniyle her şeylerini kaybederler. Ardından ikili başka bir sahtekârlığa girişirler ancak bu çalışmalar ikili ve eşleri arasında üstü örtülü sırların ortaya çıkmasına sebep olur. 

Babil 9. bölüm fragmanı yayınlandı | İrfan ve Eda boşanıyor mu?

BABİL DİZİSİ OYUNCULARI

Halit Ergenç (İrfan)

Ozan Güven (Egemen)

Aslı Enver

Birce Akalay

Nur Fettahoğlu

Fuat fatih Odabaşı

Mesut Akusta  

 

14 Mart 2020 Cumartesi 08:29
VİDEOYA YORUM KAT
Benzer Videolar