1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Bakan Soylu'dan vatandaşa 'Her şey güzel olacak' yanıtı

Bakan Soylu'dan vatandaşa 'Her şey güzel olacak' yanıtı

23 Haziran İstanbul seçim çalışmaları için Çatalca’da ziyaretlerde bulunan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, esnaf ziyaretleri esnasında “Her şey güzel olacak” diyen bir vatandaşa "Her şey daha güzel olacak" dedi.

Bakan Soylu'dan vatandaşa 'Her şey güzel olacak' yanıtı

Bakan Soylu, tekrarlanacak olan İstanbul seçimleri için Çatalca’da esnaf ziyaretinde bulundu ve AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım için destek istedi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 31 Mart yerel seçimlerinde Çatalca’yı kazanan AK Parti Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner’i ise makamında ziyaret etti ve tebriklerini iletti.

"HER ŞEY GÜZEL OLACAK" SÖZÜNE "HER ŞEY DAHA GÜZEL OLACAK" YANITI

Daha sonra ilçe merkezinde esnafları ziyaret eden Soylu, birlik, beraberlik ve istikrarın sürmesi için destek istedi. Esnaf ziyaretleri esnasında “Her şey güzel olacak” diyen bir vatandaşa "Her şey daha güzel olacak" diye yanıt verdi.

İÇİŞLERİ BAKANI SÜLEYMAN SOYLU ÇOCUKLARA OYUNCAK DAĞITTI

İlçe merkezinde esnafı tek tek gezerek ziyarette bulunan Soylu, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. ziyaretleri sırasında esnafın sıcak sohbeti ile karşılanan Soylu, kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen hiçbir vatandaşı geri çevirmedi. Ardından iş yerlerinde çalışan esnaf ile kısa süreli sohbet gerçekleştirerek, dışarıda kendisini bekleyen çocuklara ise oyuncak dağıttı.

HABERE YORUM KAT